Balıkesir Merhaba Gazetesi

Uğur Erkek Kuaförü Uğurlu günler diler

Uğur Erkek Kuaförü Uğurlu günler diler
18 Ekim 2014 - 0:03

Genel

UĞUR Kuaför sahibi Uğur Demirkıran, ‘2003 yılından buyana çırak olarak girdiğim mesleğe usta olarak kendi işyerimde devam ediyorum. Bir berber-de ne olmalı iyi biliyorum. Müşterilerimizin sağlıklı bir şekilde Saç sakal tıraşı olmaları ve günlük yaşa-mın stresinden uzaklaştırılarak rahatlaması için bir şeyler yapılmalı diyerek masaj koltuğu dahil masöz olarak ta hizmet etmiş oluyoruz. Müşterimizin memnuniyeti mekânımızdan güler yüzle çıkmalarına neden oluyor.’ dedi.
Uğur Kuaför sahibi Uğur Demirkıran, ‘2003 yılından buyana çırak olarak girdiğim mesleğe usta olarak kendi işyerimde devam ediyorum. Bir berberde ne olmalı iyi biliyorum. Müşterilerimizin sağlıklı bir şekilde Saç sakal tıraşı olmaları ve günlük yaşamın stresinden uzaklaştırılarak rahatlaması için bir şeyler yapılmalı diyerek masaj koltuğu dahil masöz olarak ta hizmet etmiş oluyoruz. Müşterimizin memnuniyeti mekânımızdan güler yüzle çıkmalarına neden oluyor.’ dedi.
Uğur Kuaför sahibi Uğur Demirkıran, ‘Günümüzde erkekler bir kez gidip memnun kaldıkları kuaförleri ikinci defa mutlaka hatırlıyor. Bu yüzden erkekler için ilk gözlenim aldıkları ilk hizmetten mutlu ve memnun ayrılmaları çok önemli. Uğur Kuaför olarak biz, memnuniyet sağladığımızı düşünüyoruz. Bundan memnunuz. Birde temizlik konusuna çok önem verilmeli hijyen konusunda hassas olunmalı. Müşterilerinde içi rahat olmalı’ şeklinde konuştu.
‘Bakımlı olmak isteyen her erkeğin yolu mutlak ve mutlak erkek kuaföründen geçmek zorunda. Saç ve sakal kesimleri günlük hayatlarında erkeklerin sürekli gerçekleştirmesi gereken bir işlem. Bu doğrultuda adresiniz ’Uğur Erkek Kuaförü.
UĞUR BERBER DİYOR Kİ ‘HİJYEN ÖNEMLİ’
Berberler egzama siğil mantar nezle grip şeklinde bulaşıcı hastalıklardan korunmak için hijyenik çalışmak zorundadır. Özellikle tıraş aletlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi havluların değiştirilmesi veya yıkanması tıraş önlüklerinin değiştirilmesi şarttır. Her tıraştan sonra berber ellerini yıkar müşteriye temiz önlük ve havlu çıkarır. Bu hijyen konusundaki titizlik müşteriyi bize getiren önemli faktör diye düşünüyorum. İşi dürüst düzenli ve doğru yapacaksınız’ HAZIRLAYAN: DURMUŞ ALİ DOĞDU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.