Balıkesir Merhaba Gazetesi

ULAŞILABİLİR BAŞKAN

ULAŞILABİLİR BAŞKAN
15 Ekim 2020 - 15:10

ULAŞILABİLİR BAŞKAN

 

Sosyal devletin en temel şartı olan ulaşılabilir olmak ve vatandaşlarının sıkıntılarını giderebilme hususunda başrolü üstlenmek, yerel yönetimlerin birincil görevleri arasında yer alır. Bu bağlamda sosyal devlet ve sosyal belediyecilik anlayışını benimseyen Altıeylül Belediyesi, ulaşılabilir olmaya devam ediyor.

 

KIRSAL MAHALLELERİ ZİYARET ETTİ

Salgın hastalık tüm alışkanlıklarımızı değiştirdi. Fakat devlet ulaşılabilir olmayı sürdürüyor. Hasan AVCI liderliğindeki Altıeylül Belediyesi, sosyal belediyeciliği merkez-kırsal ayrırt etmeksizin devam ettiriyor. KUTLUDÜĞÜN, MERYEMDERE, KUYUALAN, ERTUĞRUL, BAHÇEDERE, KÜPELER, YEŞİLYURT ve ÇUKURHÜSEYİN kırsal mahallelerini ziyaret eden Hasan AVCI, vatandaşlarla buluştu.

 

“SİZİN DERDİNİZ BENİM DERDİM”

Hasan AVCI, Altıeylül İlçesi’ne bağlı kırsal mahallelerde vatandaşların sorunlarını tek tek dinledi. AVCI, mahalle muhtarlarının da katılımıyla gerçekleşen buluşmalarda mevcut sorunların giderilmesi ve olası sorunların önlenmesi için vatandaşlarla birlikte beyin fırtınası yaptı. Vatandaşlara “Sizin derdiniz benim derdim.” diyen AVCI, Covid-19 tedbirleri hakkında da vatandaşları bilgilendirdi. Maske, mesafe ve tedbir… Bu zor dönemleri birlikte atlatacağımızı dile getiren AVCI, sosyal mesafe ve temizlik kurallarına titizlikle uyulması gerektiğini anlattı. Bu ziyaretlerden memnun olan vatandaşlar, Hasan AVCI’ya şükranlarını sundu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.