Balıkesir Merhaba Gazetesi

Uluçınar’dan yaşlılara destek

Uluçınar’dan yaşlılara destek
09 Ocak 2015 - 0:04

Genel

Sivil Toplum hayatına yeni katılan Uluçınar Derneği’nin Balıkesir Şube Başkanı Metin Bayram, yaşlılara elden gelen her desteğin verileceğini bildirdi.

Yaşlılara maddi manevi desteğin verilmesi, amacıyla geçtiğimiz günlerde kurulan Uluçınar Derneği’nin Balıkesir Şube Başkanı Metin Bayram ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Balıkesir Belediye Yaşlılar Bakımevi’ni ziyaret etti. “Yaşlılarımız, toplumumuzun dünü ile bugünü arasında köprüdür” diyen Dernek Başkanı Metin Bayram, derneklerinin amacını: “Milli, ahlaki, dini, manevi ve kültürel değerleri benimseyen, koruyan, geliştiren, vatanını ve milletini seven bir toplumun oluşmasını sağlamak” diyerek özetledi.

Dernek Başkanı Bayram, belediyenin yaşlılar için yaptığı hizmetleri taktir ettiklerini vurgulayarak, kendilerinin de ellerinden gelen desteği vereceklerini bildirdi. Bütün bir ömrünü toplumun hizmetine veren yaşların bu desteği hak ettiğini belirten Metin Bayram, “Biz de elimizden geldiğince derneğimiz yönetim kurulu üyeleri olarak yanlarında ve arkalarında olacağımızı bildiriyoruz” dedi. HABER: KAMİL AKYÜREK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.