Balıkesir Merhaba Gazetesi

Uludağ Elektrik Ailesi İftarda Buluştu

Uludağ Elektrik Ailesi İftarda Buluştu
28 Nisan 2022 - 10:05

Uludağ Elektrik Ailesi İftarda Buluştu

 

Uludağ Elektrik dağıtım ve perakende şirketleri, geleneksel olarak düzenlenen Ramazan buluşmalarında çalışanlarıyla Balıkesir’de iftar yaptı. Ramazan ayının ruhuna uygun olarak aynı sofra etrafında buluşan Uludağ Elektrik ailesi, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

 

Uludağ Elektrik şirketleri, kurum aidiyetini pekiştirmek ve Ramazan Ayı’nın getirdiği birlik ve beraberliğin önemini vurgulamak amacıyla her yıl çalışanlarıyla iftar sofrasında bir araya geliyor. Şirketin bu yıl düzenlediği üçüncü iftar programı Balıkesir’de gerçekleştirildi. İftara Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac,  UEDAŞ Genel Müdürü Gökay Fatih Danacı, Uludağ Elektrik Balıkesir Bölge Müdürü Vahide Yakut ve UEDAŞ Balıkesir İşletme Müdürü Musa Yılmaz’ın yanı sıra Uludağ Elektrik çalışanları ve aileleri katıldı.

İftar yemeğinde konuşan Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, “Sizler yaptığınız çalışmalarla, şehirlerimizin ve evlerimizin aydınlanmasına, ülkemizin üretmesine ve gelişmesine çok önemli katkılarda bulunuyorsunuz. Bizler de gücümüzü, siz değerli çalışanlarımızdan alıyoruz. Sizlerden aldığımız güçle bölgemizdeki müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Konuşmamı noktalarken, güzel bir şekilde Ramazan’ı tamamlayıp hayırlısıyla bayrama erişmenizi temenni ediyorum” dedi.

UEDAŞ Genel Müdürü Gökay Fatih Danacı ise, “Sahip olduğumuz bu birlik ve beraberlik duygusu ile birlikte hizmet verdiğimiz Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Yalova’da ve Güney Marmara’nın dışında da her daim ülkemiz için sizler ile birlikte dayanışma içinde olduk, bundan sonraki süreçte de aynı gayret ve azimle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu duygularla sözlerime son verirken, bu güzel akşamda, sizlerle aynı sofrayı paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğumu belirtmek isterim” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.