Balıkesir Merhaba Gazetesi

Ural: ‘’Daha İyi Bayramlarda Buluşalım’’

Ural: ‘’Daha İyi Bayramlarda Buluşalım’’
27 Nisan 2022 - 20:18

Ural: ‘’Daha İyi Bayramlarda Buluşalım’’

 

Balıkesir İyi Parti İl Başkanı Özlem Ural STK ziyaretleri ve ilçe başkanlıklarını ziyaret etti. Ural partili arkadaşları ile yaptığı ziyaretler kapsamında Balıkesir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Erol Ayvaz’ı ziyaret etti.

 

 

İyi parti İl Başkanı Özlem Ural, yaptığı ziyaretle ilgili ‘’Başkanımıza ve Yönetim Kuruluna, İYİ Bayramlar ve çalışmalarında başarı dileklerimizi ilettik. Aynı zamanda kooperatifin bağlı bulunduğu 4. Bölge Başkanlığını da yürüten Erol Başkanımıza bizlerle paylaştığı görüş ve önerileri için çok teşekkür ediyoruz’ ’dedi.   Ardından Özlem Ural ve ekibi Balıkesir Lokantacılar ve Benzerleri Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hasan Yıldız’ı ziyaret etti. Ural ;’’ İyi nesillerin yetişmesi için İyi beslenmenin şart olduğunu ifade eden başkanımıza hak veriyoruz, o yüzden bizim partimizin kalkınma politikalarının içinde okula giden çocuklarımızın dengeli ve doğru beslenerek, sağlıklı bireyler olarak yetişmesi projesi var. Başkanımıza ve Yönetim Kuruluna, İYİ Bayramlar ve çalışmalarında başarılar diliyoruz’’ dedi.

 

 

İlçe Başkanlığına Ziyaret

Ural İYİ Parti Bandırma İlçe Başkanlığının düzenlediği iftara katıldı. İftar davetiyle ilgili Ural: ‘’ Başta İlçe Başkanımız Necmi Sert’e, İlçe Yönetimimize, Meclis Üyelerimize ve İlçe Gençlik Kollarımıza, emeği geçen Üyelerimize, bu kıymetli iftar buluşması için çok teşekkür ediyoruz, emeklerine sağlık. İftara katılan yeni Üyelerimize aramıza hoş geldiniz diyoruz. ’dedi.

 

 

Mimarlar Odası Ziyareti

Ural Mimarlar Odası Balıkesir Şubesi Başkanı Betül Dikici’yi ziyaret etti.  Ziyaret ile ilgili Ural şu sözleri söyledi: ‘’ Gezi Davasında verilen tutuklama kararları ile ilgili basın açıklamalarını henüz yapmışlardı, Mücella Yapıcı, Can Atalay ve Tayfun Kahraman’ın da aralarında bulunduğu arkadaşlarının tutuklanmasını kabul etmediklerini ve her gün adalet nöbeti tutacaklarını bizlerle paylaştılar. Biz de Gezi Davasına ilişkin Genel Merkezimizin basın açıklamamızı paylaştık’’dedi  Ural son olarak yaklaşan Ramazan bayramıyla ilgili ‘’Hep birlikte daha iyi ve daha mutlu bayramlara buluşmak dileğiyle’’diyerek sözlerine son verdi. Haber: Nursima Akyürek

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.