Gündemİlçe Haberleri

Ustaoğlu’ndan ‘İletişim’ Vurgusu

Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu, Edremit Ticaret Odası'nı ziyaret ederek Başkan Ahmet Çetin'den bölgedeki faaliyetler hakkında bilgi aldı.

Ustaoğlu’ndan ‘İletişim’ Vurgusu

Ustaoglundan Iletisim Vurgusu 1
Ustaoğlu’Ndan ‘İletişim’ Vurgusu

Tarım, Turizm, Sanayi ve Antik Kent Gündemde

Vali Ustaoğlu’nun ziyaretine Edremit Kaymakamı Ahmet Odabaş, İl Emniyet Müdürü Hasan Yiğit ve İl Jandarma Komutanı Tümg. Nurettin Alkan’da katıldı. Ziyarette, bölgenin turizm sezonunda yaşadığı nüfus artışının oluşturacağı olumsuzlukların önlenmesi, Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi çalışmaları, altyapı ve arıtma sorunları ile çarpık kentleşme gibi konular ele alındı. Ayrıca, Antandros Antik Kenti’nin korunması ve geliştirilmesi için yapılabilecekler üzerine istişarelerde bulunuldu.

Ustaoglundan Iletisim Vurgusu 2
Ustaoğlu’Ndan ‘İletişim’ Vurgusu

İşbirliği Mesajı

Edremit Ticaret Odası Başkanı Ahmet Çetin, ziyaret anısına Vali Ustaoğlu’na zeytin hasadını konu alan bir minyatür hediye etti. Vali Ustaoğlu, bu nazik jest için teşekkürlerini iletti ve bölgenin gelişimi için işbirliği ve dayanışma vurgusu yaptı. Ziyaretin ardından Vali Ustaoğlu, bölgenin ekonomik ve sosyal gelişimi için işbirliği ve koordinasyonun önemini vurgulayarak, yerel yönetimler ve sivil toplum kuruluşları arasındaki iletişimin güçlendirilmesi gerektiğini belirtti.

Haber: Bülten

Balıkesir Protokolü’nden Edremit Belediyesi’ne Ziyaret

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu