GündemSiyaset

Uygur: ‘Güçlü Bir Hükümet Olarak Yolumuza Devam Edeceğiz’

AK Parti Balıkesir Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan yardımcısı Belgin Uygur, AK Parti Balıkesir İl Teşkilatının Ramazan Bayramını kutladı.

Uygur: ‘Güçlü Bir Hükümet Olarak Yolumuza Devam Edeceğiz’

AK Parti Balıkesir Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan yardımcısı Belgin Uygur, AK Parti Balıkesir İl Teşkilatının Ramazan Bayramını kutladı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Balıkesir Milletvekili Uygur, “Milletimizin vermiş mesajları da doğru okuyup, kendi ilçemizde öz eleştirilerimizi yapıp eksiğimizi, hatamızı, kusurumuzu telafi edip, tamamlayıp inşallah önümüze güçlü bir Cumhur İttifakı ve güçlü bir hükümet olarak yolumuza inşallah devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

”Bizim siyasete bakış anlayışımız hep bir dava şuuruyla oldu”

”Yoğun bir süreci geride bıraktık. Tabii biz hep diyoruz seçimden seçime sahada olan bir siyasi hareket hiçbir zaman olmadık. Bizim siyasete bakış anlayışımız hep bir dava şuuruyla oldu. Hep bir fikirler, ülkülenme, küreler etrafında toplanan ve siyaset yapan en önemlisi de milletin adamı, milletin lideri. Milletin içinden doğan lider ve dava hareketi lider olan cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşlarından öncülüğünde siyaset yapan bir dava hareketiyiz. Bu manada biz de tabii kurulduğumuz o ilk andan itibaren sürekli yılın her günü her saati milletimizle hemhal olan bir siyasi hareketiz.” dedi.

”Milletimizin iradesi bizim başımız üstüne”

”Bizim siyasete bakış anlayışımızı önümüze geçtiğimiz dönemde de yerel seçim olması hasebiyle hepimiz ana kadememizde, gençlik kollarımızla, kadın kollarımızla yoğun bir şekilde sahada vatandaşımızla Balıkesirli vatandaşımızla milletimize hemhal olduk. Gerçekten bütün teşkilatlarımız yirmi ilçemizde üç kadememiz de büyük bir gayret sarf ettiler.  Netice itibariyle 31 Mart akşamı Sandığa bir millet iradesi yazdı. Milletin iradesi tecelli etti. Ve hemen akabinde de Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi milletimizin iradesi bizim başımız üstüne.” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Haber: Bülten

CHP Teşkilatından Birlik ve Beraberlik Vurgusu

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu