Balıkesir Merhaba Gazetesi

Vali Hasan Şıldak Edremit’te Gece Denetimi Yaptı

Vali Hasan Şıldak Edremit’te Gece Denetimi Yaptı
07 Kasım 2022 - 13:24

Vali Hasan Şıldak Edremit’te Gece Denetimi Yaptı

 

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak 5 Kasım Cumartesi gecesi Edremit İlçesinde denetimler gerçekleştirdi.

 

Gözlem ve kanaatler

Vali Hasan Şıldak, Edremit Kaymakamı Ahmet Odabaş ile birlikte denetim gerçekleştirdi. Denetimlerde; Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğü, Körfez Şehit Gökhan Kıncak Polis Merkezi ve İbrahimce Polis Noktasında incelemelerde bulunuldu. Edremit İlçe Emniyet Müdürü Burak Lehimer Müdürlüğün çalışmaları konusunda bilgi verdi. Balıkesir Valisi Şıldak, Haber Merkezindeki polis memurlarının kapsamlı olarak gözlem ve kanaatlerini dinledi.

 

 

Vali Şıldak’tan Telsizle Anosans

Vali Hasan Şıldak ayrıca Yunus Ekipleri ile Çarşı ve Mahalle Bekçilerinin çalışmalarını yerinde gördü.  Şıldak, personelden uygulamalarıyla ilgili bilgi aldı. Vali Şıldak sokaktaki huzur ve güven ortamını temin eden Emniyet personelinin çalışmalarını, Edremit’teki asayiş ve güvenlik durumunu çok yakından takip ettiğini ifade etti.  Vali Şıldak, telsizle yaptığı anonsla bütün personele başarılar diledi. Kararlılıkla tüm suçlar ve suç unsurlarıyla mücadele etmelerini istedi.

‘’Vatandaşımıza daha güvenli ortamlar sağlamak zorundayız’’

Vali Hasan Şıldak, “Kaymakamımız, Emniyet Müdürümüz, Jandarma Komutanımız ve huzuru sağlamak için 24 saat fedakarca çalışan Emniyet ve Jandarma mensuplarımıza birinci talimatım, Edremit’in çok daha güvenli ve huzurlu hale getirilmesidir. Bunun için olay sayılarımızı azaltmak, vatandaşımıza daha güvenli ortamlar sağlamak zorundayız. Bu bizim asli görevimizdir. Bu ilçede görev yapan her güvenlik personelimiz çok daha dikkatli ve gayretli çalışacaktır. Beklentimiz budur. Vatandaşlarımızdan da suç oluşturan her duruma karşı duyarlı olmalarını, kolluk güçlerimize her zaman olduğu gibi destek vermeye devam etmelerini istirham ediyorum ”dedi.

Haber: Muhammed Can Akyürek

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.