Balıkesir Merhaba Gazetesi

VALİ HASAN ŞILDAK OKULLARI ZİYARET ETTİ

VALİ HASAN ŞILDAK OKULLARI ZİYARET ETTİ
08 Ekim 2020 - 9:00

VALİ HASAN ŞILDAK OKULLARI ZİYARET ETTİ

 

“Vali Hasan Şıldak; eşi Fatma Nur Şıldak ile birlikte Karesi İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Karesi Atatürk İlkokulunu ziyaret etti.”

Vali Hasan Şıldak pandemi sürecinde alınan tedbirler kapsamında seyreltilmiş eğitim uygulaması ile yüz yüze eğitime 05.10.2020 Pazartesi günü başlayan Karesi İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ve yüz yüze eğitimlerine devam eden Karesi Atatürk İlkokulunun okul öncesi ve 1. sınıf öğrencileri ile bir araya geldi.

 

Tedbirleri İnceledi

Pandemi kapsamında okullarda alınan tedbirleri yerinde inceleyen Vali Şıldak; idareci, öğretmen ve öğrencilerin pandemi sürecinde belirlenen kuralları eksiksiz biçimde uygulamaları gerektiğini belirtip alınan tedbirlere mutlaka uymalarını tavsiye etti.

 

Derslerin Uygulanışı Yakından Takip Edildi

Ziyarette Karesi İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin farklı bölümlerinde incelemelerde bulunan Vali Hasan Şıldak, uygulamalı derslerin işlenişini de yakından takip edip yapılan çalışmalarla ilgili idareci, öğretmen ve öğrencilerden bilgi aldı.

Yaptığı incelemeler sonrasında ziyaretlerini tamamlayan Vali Hasan Şıldak, yeni başlayan eğitim öğretim sürecinin idareci, öğretmen ve öğrenciler için hayırlı olmasını diledi. Vali Hasan Şıldak’a ziyaretlerinde; Karesi Kaymakamı Abdulkadir Demir, İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Günnü ve İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Özcan Özen eşlik ettiler.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.