Balıkesir Merhaba Gazetesi

Vali Şıldak AFAD Personeliyle İftarda Bir Araya Geldi

Vali Şıldak AFAD Personeliyle İftarda Bir Araya Geldi
13 Nisan 2022 - 14:26

Vali Şıldak AFAD Personeliyle İftarda Bir Araya Geldi

 

Birlik ve beraberlik duygularının yoğun olarak yaşandığı Ramazan ayında şehit ailelerinden yaşlılara, emniyet personelinden otizmli bireylere toplumun bir çok kesimiyle iftarda buluşan Vali Şıldak, bugünkü programında AFAD çalışanları ile oruç açtı.

 

 

Hoşgörü, muhabbet, kardeşlik, birlik ve beraberliğin daha da kuvvetlendiği Ramazan ayının toplumun en özel zaman dilimlerinden biri olduğunu söyleyen Vali Şıldak programda yaptığı konuşmada, “Felaketlerin hiç olmadığı bir dünya ve Türkiye temenni ediyoruz.  AFAD’ımız personel yapısı ve donanımıyla  güçlenen Türkiye’nin gururu olan yeni nesil kurumlarımızın başında geliyor. Zor ve meşakkatli ancak bir o kadar da insanlara ve topluma faydalı bir hizmeti ifa ediyorsunuz. En zor anında insanlarımızın yardımına koşuyorsunuz. Bu vesileyle sizlere çalışmalarınızda üstün başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Vali Hasan Şıldak ve Eşi Fatma Nur Şıldak’ın ev sahipliğinde Balıkesir Ögretmenevinde gerçekleştirilen iftar programına Altıeylül Kaymakamı Turgay Hakan Bilgin, Karesi Kaymakamı Metin Arslanbaş, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb.Tarık Hekimoğlu, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Bayram Şahin ile AFAD personeli ve aileleri katıldı.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.