Balıkesir Merhaba Gazetesi

Vali Şıldak Bağımlı Bireylere Seslendi: “Kurtulmak Mümkün”

Vali Şıldak Bağımlı Bireylere Seslendi: “Kurtulmak Mümkün”
11 Aralık 2020 - 14:35

Vali Şıldak Bağımlı Bireylere Seslendi: “Kurtulmak Mümkün”

“Umuda Kapı Açıyorum, Hayata Tutunuyorum” uyuşturucu ile mücadele projesi için başvurular Valilik ve Kaymakamlık Açık Kapı Birimlerine yapılıyor.

VALİ BAĞIMLI BİREYLERE SESLENDİ

Balıkesir Valiliği himayesinde paydaş kurumlarla birlikte uygulanmaya başlanan hayata tutunmayı seçenlere kapı açan “Umuda Kapı Açıyorum, Hayata Tutunuyorum” uyuşturucu ile mücadele projesi için başvurular Valilik ve Kaymakamlık Açık Kapı Birimlerine yapılıyor. Başvuru yapanlarının bilgilerinin gizli tutulmasına önem verilerek uygulanan projeyle ilgili hatırlatmalarını sosyal medya hesaplarından sık sık dile getiren Vali Şıldak bugünkü paylaşımında “Yeni bir hayat için yeni bir umut…” diyerek bağımlılara seslendi.

TELEFONLA DA BAŞVURULABİLİYOR

Proje kapsamında Valilik ve Kaymakamlıkların Açık Kapı Birimlerine bizzat veya 0 266 691 10 10 nolu telefon ile ayrıca İl Sağlık Müdürlüğü Uyuşturucu İle Mücadele Birimine bizzat veya 0 266 223 09 94 nolu telefon ile başvuruların yapılarak tedavi sürecine başlanacağı belirtiliyor. Vali Şıldak paylaşımında bağımlılıktan kurtulmak mümkün diyerek; “Uyuşturucu insanlarımızın dünyasını karartıyor! Uyuşturucu bağımlılığı ise insanlarımızın hayatını yok ediyor! Bağımlılıktan kurtulmak mümkün.. Yeni bir hayat için yeni bir umut…Valilik ve Kaymakamlık Açık Kapı Birimleri yeni bir umut için görevde..” ifadelerini kullandı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.