Balıkesir Merhaba Gazetesi

Vali Şıldak Gönen Ve Bandırma İlçelerinde Denetim Yaptı

Vali Şıldak Gönen Ve Bandırma İlçelerinde Denetim Yaptı
26 Mart 2021 - 14:31

Vali Şıldak Gönen Ve Bandırma İlçelerinde Denetim Yaptı

Vali Hasan Şıldak Gönen ve Bandırma ilçelerinde kovid-19 tedbirlerine yönelik denetim yaparak denetim sonrası ilçe kaymakamları ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

İLK DURAK GÖNEN KAYMAKAMLIĞI OLDU

Vali Hasan Şıldak inceleme ve denetimlerde bulunmak üzere Gönen ve ayrıca Bandırma ilçelerini ziyaret. Programına Gönen Kaymakamlığına ziyarette bulunarak başlayan Şıldak Kaymakamlık birimlerini de gezerek personele çalışmalarında başarılar diledi. İlçe programlarında Vali Şıldak’a İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb.Tarık Hekimoğlu ve ayrıca İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serkan Kadir Keskin eşlik ettiler.

DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Vali Hasan Şıldak başkanlığında değerlendirme toplantısı. Asayiş ve güvenlik konuları başta olmak üzere pandeminin İlçedeki durumunun da kapsamlı olarak değerlendirildiği toplantıya Gönen Kaymakamı Arslan Yurt, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb.Tarık Hekimoğlu, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serkan Kadir Keskin, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Refik Budak, İlçe Jandarma Komutanı J.Yb.Temel Kılıç, İlçe Emniyet Müdürü Metin Kartal, ayrıca İlçe Sağlık Müdürü Dr.Elife Göksal katıldı.

 BANDIRMA’DA DA TOPLANTI DÜZENLEDİ

Gönen İlçesinde gerçekleştirilen programın ardından Bandırma İlçesine giden Vali Şıldak burada da pandeminin İlçedeki gidişatını değerlendirmek üzere bir toplantı yaptı. Vali Şıldak’ın başkanlığındaki toplantıya Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb.Tarık Hekimoğlu, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serkan Kadir Keskin, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Refik Budak,  Bandırma İlçe Emniyet Müdürü Soner Duran, İlçe Jandarma Komutanı J. Bnb. Mahir Mavi ve ayrıca İlçe Sağlık Müdürü Dr. Başak Şen Ilgaz katıldı.

 EN YÜKSEK VAKALAR BANDIRMA, ERDEK VE GÖNEN’DE

İlçe ziyaretlerinde; İl genelinde yaşanan yüksek vaka sayılarının Bandırma, Erdek ve Gönen’de daha yüksek durumda olduğunu, bu sebeple tedbirleri arttırdıklarını ve  vatandaşların da bütün kurallara uymalarının zorunlu olduğunu belirten Vali Şıldak toplantıların ardından işyerleri ve sanayi tesislerinde denetim çalışmalarına katılarak, tedbirlere uyulması konusunda uyarılarda bulundu. Salgının kontrol altına alınabilmesi için ayrıca hep birlikte mücadele edilmesi gerektiğini belirtti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.