Balıkesir Merhaba Gazetesi

Vali Şıldak’a Ziyaret

Vali Şıldak’a Ziyaret
17 Kasım 2021 - 12:46

Vali Şıldak’a Ziyaret

TCDD 3. Bölge Müdürü Cemal Yaşar Tangül ve Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası , Balıkesir Şube Başkanı  Mehmet Günel beraberlerindeki heyetler ile  birlikte Şıldak’ı ayrı ayrı ziyaret ettiler.

Vatandaşla, muhtarlarla, öğrencilerle, Balıkesir’in dört bir yanında her kesimden vatandaşla sık sık bir araya gelen Vali Şıldak’ı daha sonra Balıkesir Valiliği binasına komşu esnaflar Levent Sözeri, İlhan Ay ve Ahmet Gürol Şahin ziyaret etti. Misafirleri ile samimi bir şekilde sohbet eden Vali Şıldak nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti.

Bandırma 6. Ana Jet Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Selahattin Akalp ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Şıldak Üs Komutanlığı görevinin hayırlı olmasını diledi.  Vali Şıldak, daha sonra beraberindeki heyetle kendisini ziyaret eden Saadet Partisi İl Başkanı Abdülkadir Durmaz’a nazik ziyaretleri için teşekkür etti. Misafirlerini kabullerine devam eden Şıldak’ı daha sonra Ayvalık Su Ürünleri  Kooperatif  Başkanı İsmail Güran beraberinde Hasan Azak ile birlikte ziyaret etti. Ardından Balıkesir yerel basınından Takip Gazetesi Sahibi Umut Sözen, Gazete Köşe Yazarları ve Takip Web TV Program Yapımcıları ile birlikte Vali Şıldak’a konuk oldular. Kendilerine ziyaretleri için teşekkür eden Şıldak, misafirleri ile yakından ilgilendi.  Programı kapsamında Vali Şıldak’ı son olarak İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdür Yardımcısı  Yusuf İzzet Karaman ziyaret etti. Misafiri ile bir süre sohbet eden Şıldak nazik ziyareti için kendisine teşekkür etti.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.