Balıkesir Merhaba Gazetesi

Vali Şıldak’tan 2021’in İlk Mesajı

Vali Şıldak’tan 2021’in İlk Mesajı
04 Ocak 2021 - 12:10

Vali Şıldak’tan 2021’in İlk Mesajı

 

Her haftanın ilk paylaşımıyla vatandaşlara seslenen Balıkesir Valisi Hasan Şıldak 2021 yılında da geleneği sürdürerek herkese huzur ve mutluluk diledi.

2021’İN İLK MESAJINI YAYINLADI

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak 2020 yılında her hafta vatandaşlara kovid-19 salgını ile mücadele kapsamında mesajlar iletti. Vatandaşları salgına karşı uyaran ve salgın ile mücadeleye davet eden Hasan Şıldak 2021 yılının ilk mesaisinde bir mesaj daha paylaşarak uyarı ve davetlerinin süreceğine işaret etti. 2020 yılında tüm dünyayla birlikte ülkemizde de hakim olan koronavirüs salgınına karşı uygulanan kontrollü sosyal hayatın normale dönmesini umut ettiğini sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla bildiren Vali Şıldak hastalığın halen yayılmaya devam ettiğini bildirdi.

HASTALIK YAYILMAYA DEVAM EDİYOR UYARISI

Sabır ve duyarlılıkla tedbirlere uymaya devam edilmesi gerektiğinin altını çizen Vali Şıldak paylaşımında;
“Sevgili Vatandaşlarımız 2021’in başında huzur ve mutluluk içinde hayırlı bir hafta diliyorum. Hepimizin ortak umudu olan normal hayata dönebilmek, sağlıklı kalabilmek için tedbirlere tam anlamıyla uymaya devam edelim. Hastalık yayılmaya devam ediyor. Sabır ve duyarlılığımız sayesinde salgına karşı hep birlikte başarılı olacağız.” ifadelerini kullandı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.