Balıkesir Merhaba Gazetesi

Vali Şıldak’tan Balıkesir’e Mesaj Var

Vali Şıldak’tan Balıkesir’e Mesaj Var
09 Eylül 2020 - 18:33

Vali Şıldak’tan Balıkesir’e Mesaj Var

Vali Hasan Şıldak, Ülke genelinde olduğu gibi Balıkesir’de de artan Covid-19 vakaları ile ilgili olarak yazılı bir mesajla Balıkesirlilere seslendi. Tüm dünyada olduğu gibi Ülkemizde de Covıd-19 salgınıyla mücadelede; Kontrollü Sosyal Hayat döneminin genel prensipleri olan temizlik, maske ve mesafe kurallarını yerine getirmemizin önemini bir kez daha vurgulayan Vali Şıldak Balıkesirlilere bir uyarıda daha bulundu.

Başarı Kontrollü Davranışla Mümkün

Maske, mesafe ve temizlik kurallarının salgınla mücadelede başarıya ulaşmada vazgeçilmez olduğunu belirten Vali Şıldak; “Değerli Vatandaşlarımız, salgınla mücadelede hepinizi daha duyarlı olmaya davet ediyorum. Bütün tedbirlere uyarsak, her birimiz inanırsak, kontrollü davranırsak başarabiliriz.” diye belirtti.

Asıl Önemli Nokta İnanmak

Valimiz Hasan Şıldak; 1 Haziran’da uygulamaya başlanan Kontrollü Sosyal Hayatın en önemli yapı taşı olan maske takmak, sosyal mesafeyi korumak ve hijyen konusunda taviz vermemenin, İlimizi; salgından koruyarak, bizlerin başarıya ulaşacağını, asıl önemli olan noktanın her bir vatandaşımızın tedbirlere inanarak ve benimseyerek uyması olduğunu vurguladı.

Haber: Kamil Akyürek

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.