Gündemİlçe Haberleri

Vali Ustaoğlu Gençlik Merkezi’nde Aktiviteleri İnceledi

Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu, Altıeylül Konakpınar Gençlik Merkezi’nde İncelemelerde Bulundu

Vali Ustaoğlu Gençlik Merkezi’nde Aktiviteleri İnceledi

Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu, ormanın içerisinde 33 dönüm arazi üzerine kurulan Altıeylül Konakpınar Gençlik Merkezi’ni ziyaret etti. Ziyareti sırasında merkezdeki aktivite, konaklama ve yürüyüş alanlarını gezerek tesis hakkında bilgi aldı.

Vali Ustaoğlu, gençlik merkezinde bulunan vatandaşlarla bir araya gelerek, onların görüş ve önerilerini dinledi. Tesiste sunulan imkanlar hakkında yetkililerden bilgi alan Vali Ustaoğlu, gençlik merkezinin doğayla iç içe olan konumu ve sunduğu çeşitli aktivitelerle gençlerin sosyal ve fiziksel gelişimlerine önemli katkılar sağladığını belirtti.

Vali Ustaoğlu Gençlik Merkezi'Nde Aktiviteleri İnceledi
Gençlik Merkezi’Ne Ziyaret

Ziyaret sırasında Vali Ustaoğlu, merkezde konaklayan gençlerle sohbet ederek onların ihtiyaç ve beklentilerini de dinledi. Ayrıca, yürüyüş alanlarında yapılan düzenlemeleri inceleyerek doğa sporlarına olan ilgiyi artıracak projeler hakkında yetkililerle görüş alışverişinde bulundu.

Vali İsmail Ustaoğlu, Altıeylül Konakpınar Gençlik Merkezi’nin bölge için önemli bir değer olduğunu ve gençlerin bu tür tesislerde daha aktif bir şekilde yer almasının sağlanması gerektiğini vurguladı. Merkezin, doğayla iç içe bir ortamda gençlere sunduğu olanaklarla sosyal aktivitelerden spora, eğitime kadar geniş bir yelpazede hizmet verdiğini ifade etti.

 

Haber: Bülten

Balıkesir’in Coşkusu Spor Etkinliklerine Taştı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu