Gündemİlçe Haberleri

Vali Ustaoğlu Muhtarlarla Buluştu

Vali İsmail Ustaoğlu, Balya ve İvrindi ilçelerinde muhtarlarla bir araya gelerek yapılan ve planlanan çalışmaları değerlendirdi

Vali Ustaoğlu Muhtarlarla Buluştu

Vali İsmail Ustaoğlu, Balya ve İvrindi ilçelerinde muhtarlarla bir araya gelerek yapılan ve planlanan çalışmaları değerlendirdi

Vali Ustaoglundan Balya Ve Ivrindide Muhtarlarla Istisare Toplantisi 1

Vali İsmail Ustaoğlu, mahalle muhtarlarıyla bir araya gelmeye devam ediyor. İl Jandarma Komutanı Tümg. Nurettin Alkan ve İl Emniyet Müdürü Hasan Yiğit ile birlikte Balya ve İvrindi ilçelerinde gün boyu süren programlar gerçekleştirdi.

Vali Ustaoglundan Balya Ve Ivrindide Muhtarlarla Istisare Toplantisi 2

Balya’da Muhtarlarla Buluşma

İlk olarak Balya ilçesine bağlı mahallelerin muhtarları ile Balya Atatürk Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde buluşan Vali Ustaoğlu, burada yapılan ve planlanan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Toplantının açılış konuşmasını Balya Kaymakam Vekili İrem Ayşegül Çetin yaparken, Balya Belediye Başkanı Orhan Gaga da ilçede muhtarlarla işbirliği içinde çalışmaların süreceğini belirtti. Emniyet ve jandarma tarafından ilçede yürütülen projeler hakkında da bilgilendirmeler yapıldı.

Vali Ustaoglundan Balya Ve Ivrindide Muhtarlarla Istisare Toplantisi 3

İvrindi’de İkinci Toplantı

Programına İvrindi ilçesinde devam eden Vali Ustaoğlu, İvrindi Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde düzenlenen toplantıda muhtarları dinledi. İvrindi Kaymakamı Umut Pazarcı, ilçede yapılan ve planlanan çalışmalar hakkında bilgi verirken, İvrindi Belediye Başkanı Önder Lapanta da muhtarlarla işbirliği içinde vatandaşa hizmet götürme konusunda kararlılıklarını ifade etti. Emniyet ve jandarma ekipleri de ilçedeki projeler hakkında bilgi verdi.

Vali Ustaoglundan Balya Ve Ivrindide Muhtarlarla Istisare Toplantisi 4

Vali Ustaoğlu’nun Değerlendirmeleri

Toplantılar sonunda değerlendirmede bulunan Vali İsmail Ustaoğlu, muhtarların kamu görevlisi gibi çalıştığını ve vatandaşla devlet arasında köprü olduklarını vurguladı. Uyuşturucuyla mücadele konusunda muhtarların desteğinin önemine değinen Ustaoğlu, başarılı operasyonların devam ettiğini belirtti. Yaz mevsiminde anız yangınlarına karşı bilinç arttırılması gerektiğini ifade eden Vali, muhtarlardan bu konuda vatandaşları uyarmalarını istedi.

Vali Ustaoglundan Balya Ve Ivrindide Muhtarlarla Istisare Toplantisi 5

Yeni seçilen muhtarlara hayırlı olsun dileklerini ileten Vali Ustaoğlu, mevcut muhtarlara da çalışmalarında başarılar diledi.

Susurluk Yeni Projeler İçin El Kaldırdı

Bülten

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu