Balıkesir Merhaba Gazetesi

VATANDAŞ BAHADIR’A GÜVENİYOR

VATANDAŞ BAHADIR’A GÜVENİYOR
03 Nisan 2015 - 0:10

Genel

 

 

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Müjdat Bahadır 7 Haziran sabahı seçilmiş olduğumuz takdirde tüm sorunlarınızın muhatabı olacağım. Mazeret değil çözüm üreten çok konuşan değil çözüm ve hizmet sunan bir milletvekili profiliyle hizmete talibim’ dedi. Yaptığı ziyaretlerde ilgiyle dinlenen Bahadır için vatandaşlar ’Kalbimiz, gönlümüz, oyumuz, ’seninle mesajı verdi.

BAHADIR ‘ÇÖZÜM İÇİN’ DEDİ.
Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Müjdat Bahadır vatandaşlardan takdir görüyor. Balıkesir ve Körfezimizi layık olduğu noktaya getireceğiz” diyen Bahadır, Seçildiği takdirde her kesimin vekili olacağını belirtti. “Kim oy verdi, kim oy vermedi buna bakmadan nerede ihtiyaç varsa adaletle, hatta gerekirse bazı yerlere pozitif ayrımcılıkla hizmet götüreceğim. Sorun varsa çözümü de vardır.’ dedi.
Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Müjdat Bahadır’ yaşadığım memleketimin cadde ve sokaklarında geziyorum, esnafımızdan alış verişimi yapıyorum, dolayısıyla vatandaşlarımın sorunlarını iyi bildiğimi iddia ediyorum. Sorunları çözeceğime inanıyorum” dedi. Uzun yıllar Körfezde iş sektöründe faaliyet sürdüren Burcu Gıda Yönetim Kurulu Başkanı ve AK Parti Balıkesir Milletvekili aday adayı Müjdat Bahadır gittiği her yerde yoğun ilgi ve sevgi gösterileri ile karşılanıyor. İş sektöründe Türkiye ve Dünya pazarlarında söz sahibi olan ve başarıdan başarıya koşan Burcu Gıda Yönetim Kurulu Başkanı ve AK Parti Milletvekili aday adayı Müjdat Bahadır’a halk yoğun ilgi ve sevgi gösterilerinde bulunuyor.

Her fırsatta halk ile buluşan onlarla sohbet eden Milletvekili aday adayı Müjdat Bahadır, “Günümüzde meclise giden, orada halka hizmet etmeye çalışan birçok partinin birçok vekili halkıyla arasına uzun mesafeler koyuyor. Bu düşünce yanlıştır. Bu anlamda halkla aramızda sadece bir telefon olacak. Belki anında telefona cevap veremeyeceğiz ama en geç 24 saat içinde bizi aramış olan tüm vatandaşlarımıza dönüş sağlanacak.
VATANDAŞLA BİR VATANDAŞIN İÇİNDE
Müjdat Bahadır’ Halkımız ile iç içe olacağım. Ben değil Biz olarak onların vekili olacağım. O asilin vekili olarak, her zaman iç içe olacağım. Bu kadar yakın ve samimi ilgi görmekten memnunum. Demek ki şimdiye kadar anlattıklarımız dinlenmiş ve takdir edilmiş. Her gittiğim yerde ilgiyle karşılanıyorum. Halkın sorunlarını ve beklentilerini uzun uzun dinliyorum. Nasip olur da seçilirsem halkla birlikte sorunları çözeceğiz.’ dedi. Seçildiği takdirde her kesimin vekili olacağını belirten Bahadır, “Kim oy verdi, kim oy vermedi buna bakmadan nerede ihtiyaç varsa adaletle, hatta gerekirse bazı yerlere pozitif ayrımcılıkla hizmet götüreceğim.
TÜM TÜRKİYE HEDEFE KİLİTLENDİK
İlimizin meseleleriyle ilgilenmesi gereken birinci derecedeki kişi, Milletvekilidir, 7 Haziran sabahı seçilmiş olduğumuz takdirde tüm sorunlarınızın muhatabı ben olacağım. Mazeret değil çözüm üreten çok konuşan değil çözüm ve hizmet sunan bir milletvekili profiliyle hizmete talibim. Ve İnşallah hizmet için geliyorum” dedi. Ayrıca Anayasanın değişmesi için ise 400 milletvekiline ihtiyaç olduğunu belirten Milletvekili aday adayı Müjdat Bahadır, “Türkiye için çok önemli bir dönemeçtir. Bu dönemde yeni bir anayasa ve yeni bir düzen konuşuluyor.

İşte bunların oluşması için de çok milletvekiline ihtiyaç var. Ver 400 milletvekilini al yeni Anayasayı. Hedeflerimiz önemli. Bundan kaçmıyoruz. Hedefe kilitlendik. Bu mesele AK Parti’nin davası değildir. Balıkesir’in ve Türkiye’nin davasıdır. Kimse Türkiye’de savaşların olmasını istemiyor. Türkiye’de artık herkes en iyi şekilde yaşayabilmek istiyor. Bu mesele bizim halkımızındır. Yeni Türkiye halkın davası ve geleceğidir. Tüm vatandaşlarımızı yeni döneme katkıda bulunmak için oylarını kullanmasını istiyorum.” diye konuştu. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.