Balıkesir Merhaba Gazetesi

VEFALI YURT KEPSUT FUARI

VEFALI YURT KEPSUT FUARI
26 Şubat 2015 - 0:09

Genel

Tarım ve Hayvancılık adına yapılan fuarlar son üç senedir Kepsut’ta yapılıyor. Bu yıl 6’ncısı düzenlenen fuarın açılışı bugün.
Açılışı bugün gerçekleşen Fuarda, tarım ve hayvancılık adına seracılıktan tohumlara, tavukçuluktan Süt Endüstrisine, Tarım Makinalarına ve Fidancılığa kadar pek çok ürün yelpazesine yer veriliyor.

Uluslararası Fuarcılık katılımcılarını ağırlayan Kepsut halkı düzenlenen fuardan son derece memnun. Geçtiğimiz yıl fuara ilginç stantlar katılmış ve alanındaki görsel içeriklerle dikkatleri üzerine çevirmişti. Geçen yıl Yaklaşık 200 Bin ziyaretçiyi ağırlayan Kepsut Tarım ve Hayvancılık Fuarının bu yıl daha geniş bir katılımla yapılması bekleniyor.

Açılışı bugün gerçekleşen Fuarda, tarım ve hayvancılık adına seracılıktan tohumlara, tavukçuluktan Süt Endüstrisine, Tarım Makinalarına ve Fidancılığa kadar pek çok ürün yelpazesine yer veriliyor. Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul fuar ile ilgili olarak Fuar merkezimizin altyapısı uygun ve son derece özenle hazırlandı.’dedi. Hazırlıkların dünde devam ettiği Fuar Merkezinde Atlas Fuarcılık ve Kepsut Belediyesi stantlarla tek tek ilgilendi. SEMRA AMAN AKYÜREK

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.