Gündemİlçe HaberleriSiyaset

Vekil Canbey Balıkesir’de At Yarışlarını İzledi

Haftasonu Balıkesir’de bir dizi programa katılan AK Parti Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, Altıeylül Yakupköy’de at yarışlarını izledi ve Balıklı Mahallesi’nde köprü inşaatında incelemelerde bulundu

Vekil Canbey Balıkesir’de At Yarışlarını İzledi

Haftasonu Balıkesir’de bir dizi programa katılan AK Parti Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, Altıeylül Yakupköy’de at yarışlarını izledi ve Balıklı Mahallesi’nde köprü inşaatında incelemelerde bulundu

Düğün Cemiyeti ve At Yarışları Programına Katıldı

AK Parti Balıkesir Milletvekili ve Dışişleri Komisyonu Başkanvekili Dr. Mustafa Canbey, Altıeylül ilçesi Yakupköy Mahallesi’nde düzenlenen düğün cemiyeti ve at yarışları programına katıldı. Etkinliklerde vatandaşlarla bir araya gelen Dr. Canbey, milli değerlerin yaşatılmasının önemine dikkat çekti. “Altıeylül ilçemizin Yakupköy Mahallesi’nde düzenlenen düğün cemiyetine ve beraberinde yapılan at yarışları programına katıldık. Milli değerlerimizi geleceğe taşıyan bu tür etkinliklerde emeği geçen herkese teşekkür ediyor, dereceye giren ve katılım sağlayan tüm sporcularımızı tebrik ediyorum” dedi.

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, Altıeylül İlçesi Balıklı Mahallesi'nde Kahvehane Ziyaretleri Yaparak Vatandaşları Dinledi Ve Hemşehrileriyle Hasret Giderdi
Ak Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, Altıeylül İlçesi Balıklı Mahallesi’Nde Kahvehane Ziyaretleri Yaparak Vatandaşları Dinledi Ve Hemşehrileriyle Hasret Giderdi

Dr. Canbey, Yakupköy’deki etkinliklerin, geleneksel değerlerin yeni nesillere aktarılmasında büyük rol oynadığını belirtti. At yarışları gibi geleneksel sporların toplumda birlik ve beraberliği pekiştirdiğini ifade eden Canbey, bu tür etkinliklerin desteklenmesi gerektiğini vurguladı.

Balıklı Mahallesi’nde Köprü İnşaatında İncelemelerde Bulundu, Hemşehrileriyle Buluştu

AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, Altıeylül İlçesi Balıklı Mahallesi’nde kahvehane ziyaretleri yaparak vatandaşları dinledi ve hemşehrileriyle hasret giderdi. Ziyaretinde, “Gönüllerle buluşmaya, hemşehrilerimiz ile kucaklaşmaya devam ediyoruz. Altıeylül İlçemizin Balıklı Mahallesinde, hemşehrilerimiz ile bir araya gelerek hasret giderdik. Ardından Balıklı Üzümcü Çayı’na yapılacak olan köprü yerinde incelemelerde bulunduk” dedi.

Canbey, Projeyle Ilgili Bilgi Aldı
Canbey, Projeyle Ilgili Bilgi Aldı

Dr. Canbey, Balıklı Mahallesi sakinleriyle yaptığı görüşmelerde, bölge halkının istek ve taleplerini dinleyerek sorunlarına çözüm bulmak adına çalışmalara devam edeceklerini belirtti. Balıklı Mahallesi Üzümcü Çayı üzerine yapılması planlanan köprü hakkında yerinde incelemelerde bulunan Canbey, projeyle ilgili bilgi aldı.

Vatandaşların ulaşımını kolaylaştırmak ve bölgenin altyapısını güçlendirmek amacıyla yapılacak olan köprünün önemine dikkat çeken Dr. Canbey, bu tür projelerin Balıkesir’in kalkınmasına katkı sağlayacağını ifade etti. “Balıklı Mahallesi’nde yapılacak olan köprü, hemşehrilerimizin ulaşımını kolaylaştıracak ve bölgenin gelişimine katkıda bulunacak önemli bir projedir. İncelemelerimiz sırasında gördüğümüz ihtiyaçlar doğrultusunda, çalışmaların en kısa sürede tamamlanması için gerekli adımları atacağız” dedi.

Canbey, Balıkesir’in Her Köşesinde Çalışmalarını Sürdüreceklerini Ve Her Zaman Halkın Yanında Olacaklarını Dile Getirdi
Canbey, Balıkesir’in Her Köşesinde Çalışmalarını Sürdüreceklerini Ve Her Zaman Halkın Yanında Olacaklarını Dile Getirdi

Her Zaman Halkın Yanında Olacağını İfade Etti

Dr. Mustafa Canbey, Altıeylül İlçesi Balıklı Mahallesi’nde hemşehrileriyle birlikte olmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, bölge halkına teşekkür etti. Ziyaretin sonunda vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektiren Canbey, Balıkesir’in her köşesinde çalışmalarını sürdüreceklerini ve her zaman halkın yanında olacaklarını dile getirdi.

Stratejiler Güçleniyor! 2024 Planları Gözden Geçirildi

Bülten

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu