Balıkesir Merhaba Gazetesi

Vekiller Dursunbey’den başladı

Vekiller Dursunbey’den başladı
04 Kasım 2015 - 0:21

Genel

Ak Parti Balıkesir milletvekilleri ve İl teşkilatı 1 Kasım seçimlerinde partilerine destek veren Balıkesir halkına teşekkür turlarına başladı. Heyet ilk olarak %78 ile rekor kıran Dursunbey’i ziyaret etti.

Balıkesir Milletvekili olan AK Parti Balıkesir Milletvekilli Ali Aydınlıoğlu, Mahmut Poyrazlı, Sema Kırcı, Kasım Bostan, seçimlerde Milletvekili adayı olan Mustafa Canbey, Hasan Demiraslan, Hasan Şafak ve beraberinde Ak Parti İl yönetimi, kadın kolları ve gençlik kolları ile birlikte Dursunbey’e teşekkür ziyaretinde bulundular. 1 Kasım’da yapılan 26’ncı Dönem Milletvekili Genel Seçimi sonrasında resmi olmayan sonuçlara göre % 78 ile rekor kıran Dursunbey’i ziyaret eden heyet, vatandaşlara verdikleri destek için teşekkür ettiler.

Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Dinçer Orkan, Dursunbey’in 2002’den bu yana kendilerine her zaman için destek olduğunu bu sebeple yerinin farklı olduğunu belirterek, teşkilat üyelerine teşekkür etti. Ak Parti Balıkesir milletvekilleri ise teşekkür turlarına Dursunbey’den başladıklarını söyleyerek, desteklerinden dolayı Dursunbeyli vatandaşlara teşekkür ettiler. Haber Merkezi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.