Balıkesir Merhaba Gazetesi

VİTRİNLERE ŞENLİK

VİTRİNLERE ŞENLİK
31 Aralık 2014 - 0:15

Genel

Yeni yıl nedeniyle alışveriş mağazaları müşteri çekmek için ilginç vitrinler düzenliyor.Çam ağaçları ve kar manzaraları ile vitrinini güzelleştirmeye çalışan mağazalar görsel olarak ilgi çeken görüntülerle mağaza vitrinlerini süslüyor.

Yeni yıl nedeniyle alışveriş mağazaları vitrinlerini süsleyerek müşteri çekmeye çalışıyor. İlginç ve dikkat çeken vitrinler, kar manzaraları ile süslenirken bazı vitrinlerde kardan adam kafaları ile ilginç görüntüler oluşturuyor.

şteri çekmek için ilginç vitrinler düzenliyor. Çam ağaçları ve kar manzaraları ile vitrinini güzelleştirmeye çalışan mağazalar görsel olarak ilgi çeken görüntülerle mağaza vitrinlerini süslüyor. Tüm bu uğraşlara rağmen işlerin iyi gitmediğini söyleyen mağaza yetkilileri yeni yıl nedeniyle müşterilerimize daha şirin gözükmek istesek te vatandaşın alım gücü her geçen gün azalıyor kış nedeniyle giderlerin fazla olması alışverişleri azda olsa erteletiyor ancak biz her şeye rağmen vitrinlerimizde yenilikler yaparak müşterimize olan saygımızı dile getiriyoruz. HABER: DURMUŞ ALİ DOĞDU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.