YaşamGündemİlçe Haberleri

Yağmurun Ardından Edremit’te Kalıcı Çözüm Üretiliyor

Edremit Belediye Başkanı Mehmet Ertaş, ilçede başlayan şiddetli yağmurun ardından ekipleri sahaya seferber ederek, çalışmaları yerinde denetledi ve esnafın sorunlarını dinledi.

Yağmurun Ardından Edremit’te Kalıcı Çözüm Üretiliyor

Balıkesir’in Edremit ilçesinde öğle saatlerinde başlayan şiddetli yağış, Belediye Başkanı Mehmet Ertaş’ı harekete geçirdi. Başkan Ertaş, belediye ekiplerini seferber ederek sahaya indi ve çalışmaları yerinde takip etti.

Yağmurun Ardından Edremit'Te Kalıcı Çözüm Üretiliyor
Başkan Mehmet Ertaş

Yağmurun başlamasıyla birlikte Edremit Belediye Başkanı Mehmet Ertaş, ilgili müdürlerle hızlıca iletişime geçerek, sahadaki durumu yakından izledi. Ekiplerle sürekli temas halinde olan Ertaş, sorunların hızlı bir şekilde çözülmesi için gerekli talimatları verdi.

Başkan Ertaş, çarşı esnafını ziyaret ederek, yaşanan sıkıntıları yerinde tespit etti ve esnafın taleplerini dinledi. Sorunların çözümü için gerekli adımların atılacağını belirten Ertaş, “Tüm esnaflarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum. Tüm ekiplerimizle sahadayız ve bu tür sorunları ortadan kaldırmak için gerekli çalışmaları hızla yerine getireceğiz” dedi.

Ertaş, kalıcı çözümler üretmek için çalışmaların devam edeceğini vurguladı.

Yağmurun Ardından Edremit'Te Kalıcı Çözüm Üretiliyor
Esnafı Dinledi

 

 

Haber: Bülten

Edremit’te Yollar Kısa Sürede Göle Döndü

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu