Balıkesir Merhaba Gazetesi

YALAN RÜZGARISIN YALAN

YALAN RÜZGARISIN YALAN
06 Haziran 2015 - 1:37

Genel

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur projelerinin arkasında olduğunu ve iş üretmenin fotoğraf çektirmekle bitmediğini söyleyerek önemli mesajlar verdi. Başkan Uğur Eski Belediye Başkanı ve MHP Milletvekili Birinci Sıra Adayı İsmail Ok’a sert çıktı. Porselen dişlerle sırıtmakla olmuyor diyerek Yalan Rüzgârısın dedi.
RÜŞVET Mİ ALDIN PARAMI YEDİN?
Yapılan yatırımlara vurgu yapan Başkan Uğur, Balıkesir de bin yataklı bölge hastanesi yapılıyor. Yatırımlar geliyor Hizmet üretiliyor dedi. Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, hizmetler porselen dişlerle sırıtmakla olmuyor diyerek İsmail Ok döneminde Balıkesir’in 5 yıl kaybettiğini düzensiz ve korku hâkim olan bir Balıkesir dönemi geçirildiğini söyledi. Kendi belediye başkanlığında Balıkesir de otopark var. 850bin lira alacak var. 5 kuruş para ödenmemiş. Bu parayı neden tahsil etmedin? diye sordu .Bu Balıkesir’in ve Balıkesirlilerin parası diyen Uğur, Neden bu adamı otoparktan çıkarmadın? Rüşvet mi aldın? Para mı yedin? Belediye Başkanı idin şimdi de Milletvekili Adayı. Sırıtmış porselen dişleri ile halada sırıtıyor. Yalan Rüzgârısın Yalan Rüzgârı’ dedi.
HAL BİNASINI YIKMAYACAKTI NE YAPTI?  YIK-TI
Hal Binasını yıkmayacaktı yıktı mı? Yıktı. Karesi Kalesi yapacağım demişti yaptı mı? Nerede? Köprü Kavşak yapacağım. Yaptı mı birde resimleri var. İstasyon mevkiinden Gümüş çeşmeye Doğum evinin oraya milleti kandırmak için köprü yapmış. Biz oralara kavşak yapıyoruz kavşak.
YALAN RÜZGÂRI DEĞİL SÖZÜMÜZÜN ERİYİZ
Edip Uğur Parasını Karayollarından aldı yapıyor diyor Projesini ben yaptım Ben. Biz sözümüzün eriyiz Yalan Rüzgârı değil. Ya Büyükşehir’in bütçesinden yapacağım yada Karayollarından alacağım. Neden Balıkesir’in Parasından alayım Karayollarından aldım yapıyorum.
MİLLETİ YALANLA UYUTMA!
Sokak hayvanlarından şikâyet ediliyor barınak yapmamız lazım.6 trilyona barınak yapıyorum diyerek Projelerinden bahseden Başkan Uğur, ben yapıyor parayı da buluyor muyum Ona bak ona. Milleti yalanla uyutma. Hiçbir sözünü yerine getirmedin. Esnafa yardımcı olacağım demiştin hani? Projelerimize bak uyguladıklarımıza da 10-15 gün içinde Balıkesir toz duman içinde kalacak Bu hizmetlerin hepsi de olacak. En az 4 yıl Belediye Başkanıyım. Bu hizmetler ya olacak ya olacak!
HABER : SEMRA AMAN AKYÜREK
FOTOĞRAFLAR: KAMİL AKYÜREK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.