Balıkesir Merhaba Gazetesi

Yaman öğrencilerle kahvaltıda buluştu

Yaman öğrencilerle kahvaltıda buluştu
02 Nisan 2015 - 0:58

Genel

Balıkesir Valisi Mustafa Yaman’ın eşi Gülseren Yaman Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları ile ortaokul müdürleri ve öğrencileri ağırladı.
Gülseren Yaman misafirlerini Vali Konağı’nda verdiği kahvaltıda ağırlarken, öğrenciler başta olmak üzere bütün konuklarıyla tek tek sohbet etti. “İlimizin başarı seviyesini sizler yükselteceksiniz” diyen Yaman, “Balıkesir’de çok güzel ve başarılı okullarımız var.

Sizler istedikten sonra her türlü başarıya ulaşabilirsiniz” şeklinde konuştu. Yaman, öğrencilere hangi meslekten olursa olsunlar aslolanın insana dokunmak olduğunu belirtti. Yaman, “İnsanlara yardım etmek sizin gönül dünyanıza ferahlık katar” diye konuştu. Yaman, öğrencilerle sohbetinin ardından okul müdürlerinin olduğu masaları da ayrı ayrı ziyaret ederek sohbet etti.

Gülseren Yaman, önümüzdeki günlerde diğer okullardaki öğretmen ve öğrencilerle buluşmalarının devam edeceğini sözlerine ekledi.
Gülseren Yaman’ın Vali Konağı’nda düzenlediği kahvaltıya Altıeylül Kaymakamının eşi Sibel Gale, Karesi Kaymakamının eşi Elvan Erdoğdu, Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, Balıkesir Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Aşık, Şube Müdürü Yusuf Yalçın, Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Konakbay, Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çelik, ortaokul  müdürleri ile öğrenciler katıldı. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.