Balıkesir Merhaba Gazetesi

 “Yasakçı Anlayış Balıkesir’e Zarar Veriyor!”

 “Yasakçı Anlayış Balıkesir’e Zarar Veriyor!”
12 Ağustos 2022 - 15:05

 “Yasakçı Anlayış Balıkesir’e Zarar Veriyor!”

 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Burhaniye’de düzenlenecek Zeytinli Rock Festivali’nin yasak kararına tepki gösterdi.

 

İzin Verilmeme Gerekçeleri Asılsız

Ahmet Akın, “Ardı ardına gelen konser ve festival yasaklarına bu kez de yedincisi yapılacak olan Zeytinli Rock Festivali’nin takılmış olması, ‘yasakçı anlayış’ ile beslenen kesimlerin gönlünü hoş tutmak için alınmış bir karardır. Elbette bu kararı kabul etmiyoruz. Asılsız gerekçelerle, Balıkesir’in adını duyuran ve tanıtan bir etkinlik AK Parti iktidarının yasaklarda da geldiği noktanın göstergesidir. Yasakçı anlayış Balıkesir’e zarar veriyor!” dedi.

3 Y İle Mücadele Ediyoruz

CHP’li Ahmet Akın, “3Y (yolsuzluk, yasaklar, yoksulluk) ile mücadele” diyerek iktidar olan AK Parti’nin yoksulluk ve yolsuzlukta ülkeyi getirdiği noktaya dikkat çekerek, “Yoksulluk giderek artıyor. Hayat pahalılığı ile boğuşan vatandaşlarımız, iktidarın ülkemizi yolsuzlukta dünya liderliğine doğru götürdüğünü de görüyor. Yasaklar? İşte orada da AK Parti iktidarının eline kimse su dökemez!” diye konuştu.“Her sanatsal yasak iktidar eliyle yapılıyor” dedi.HABER. SERAP ACAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.