Balıkesir Merhaba Gazetesi

“YAŞASIN BENİM GÜZEL OKULUM”

“YAŞASIN BENİM GÜZEL OKULUM”
6
06 Şubat 2019 - 14:18

Sevgili çocuklar bugün ‘Çocukça’ sayfamızda Ali Şuuri İlkokulu’nun minik öğrencileri yer alıyorlar. Okullarının ikinci döneminin başlamasını heyecanla beklediklerini söyleyen miniklerin eğlenceli sohbetine kulak vermeye hazır mısınız?

 

Okullar, yarı yıl tatilinin ardından büyük bir heyecanla açıldı. Ders başı yapan Ali Şuuri İlkokulu öğrencileri okullarını çok özlediklerini söylerken, okul sevgilerini de sizlerle paylaştılar.

Yağız Savuran: Ben yarı yıl tatili boyunca okulumu çok özledim. Evde oturuyoruz ama okula gelince bol bol ders çalışıyoruz. O yüzden yaşasın okulumuz açıldı.

Zeynep Eröz: Ben okulumu, müdürümüzü, öğretmenimizi ve arkadaşlarımı çok seviyorum. Böyle bir okulum olduğu için çok sevinçliyim.

Toygar Taha Taşkan: Bizim çok güzel bir okulumuz var. Öğretmenimiz bizi çok seviyor. Ayrıca arkadaşlarımla çok güzel zaman geçiriyorum.

Elif Eslem Selçuk: Okulumu tatil boyunca çok özledim. Çünkü tatilde evde zaman geçiriyoruz. Çok sıkılıyoruz. Ama okulda yepyeni bilgiler öğreniyoruz. Böylece daha mutlu oluyoruz. O yüzden ben okulumu çok seviyorum.

Yağmur Yılmaz: Bizim çok iyi bir müdürümüz, harika bir öğretmenimiz var. Ayrıca arkadaşlarımı da çok seviyorum. Okullar açıldığı için çok mutluyum. Çünkü okul bizim ikinci evimiz.

İrem Çoban: Okulumuzu çok seviyoruz çünkü okulumuzda öğretmenimiz bize yepyeni bilgiler öğretiyor. Daha çok şey biliyoruz.

Nisa Çoban: Bizim çok güzel bir okulumuz var. Okulda birbirinden güzel bilgiler öğreniyoruz. Arkadaşlarımızla oyunlar oynuyoruz. Bu da bizi çok mutlu ediyor.

Elif Aygün: Okulumda herkesi çok özledim.  Özellikle öğretmenimi, müdürümü, müdür yardımcımı, öğretmenimi ve arkadaşlarımı okullar kapanınca çok özledim.

Elif Uçar: Okulumu çok özledim. Arkadaşlarımızla dertlerimizi, sevinçlerimizi, hayallerimizi paylaşıyoruz. Evde oturuyoruz ama okulda yepyeni bilgiler öğreniyoruz. Öğretmenimiz bize çok güzel şeyler öğretiyor. Yani okul bize ev gibi oluyor.

Metehan Kaleli: Öğretmenimiz, arkadaşlarımız çok iyi. Ben onları çok seviyorum. Okul bizim yuvamız gibi.

 

Fatmanaz Öztürk: Okulumu çok özlemiştim. Okulda çok güzel zaman geçiriyoruz. Evde oturunca oturuyoruz. Hiçbirşey yapmıyoruz ama okula geldiğimizde çok güzel bilgiler ediniyoruz.

Eymen Sarıca: Okulumu çok seviyorum. Öğretmenimi, arkadaşlarımı, müdürümü ve müdür yardımcılarımı da çok seviyorum.

Ahmet Arda Özel: Ben tatilde okulumu, arkadaşlarımı çok özlemişim. Okula tekrar döndüğüm için çok mutluyum.

Fatmanaz Öztürk: Okul benim artık ikinci evim gibi oldu. Okulumu çok ama çok seviyorum. İyi ki okula geliyorum. Böyle bir okulum olduğu için çok ama çok mutluyum.

Zeynep Berrak Becerik: Ben okulumu çok seviyorum. Çünkü yeni bilgiler öğreniyoruz. Evde oturduğumuzda canımız sıkılıyor. Ama okul çok güzel.

Elif Ece Tümen: Ben okulumu, arkadaşlarımı çok seviyorum. Okuyamayan insanlara çok üzülüyorum. Bence herkes okula gitmeli.

 

Elif İlayda Deniz: Okul bizim ikinci yuvamız. Öğretmenimi ve arkadaşlarımı gördüğüm için çok mutluyum.

Necat Doruk İslimye: Benim okulum dünyanın en güzel okulu. Öğretmenimi ve arkadaşlarımı da çok seviyorum. İyi ki bu okulda okuyorum.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.