Balıkesir Merhaba Gazetesi

Yaşlılar ve Çocukları Mutlu Eden Gece

Yaşlılar ve Çocukları Mutlu Eden Gece
07 Haziran 2022 - 11:31

Yaşlılar ve Çocukları Mutlu Eden Gece

 

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, Eşi Fatma Nur Şıldak ile birlikte huzurevi sakinleri ile çocukların moralini yükseltmek için düzenlenen geceye katıldı.

 

Eğlence Dolu Gece

Sosyal bağları güçlendiren projeleriyle toplumun her kesimine devletin sıcaklığını samimiyetiyle hissettiren Vali Şıldak, Balıkesir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde gerçekleştirilen programda huzurevi sakinleriyle ve çocuklarla doyasıya eğlendi.

 

 

15 Temmuz Şiiri Okudu

Pasta kesimiyle devam eden programda İsmet amca okuduğu “15 Temmuz” şiiriyle büyük alkış aldı. Herkesle yakından ilgilenerek sohbet eden Vali Şıldak, program boyunca katılımcıların mutluluklarına ortak oldu. Huzurevi sakinleri ve çocuklar coşku dolu moral gecesinde kendilerini yalnız bırakmadıkları için Vali Şıldak ve Eşi Fatma Nur Şıldak’a teşekkür etti.

Birlikte Katılım Sağladılar

Geçmişin izlerini günümüze taşıyan ve gelecek nesillere tecrübeleriyle ışık tutan büyükler ile geleceğin teminatı çocukların moral bulduğu geceye Vali Şıldak ve Eşinin yanı sıra Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Birol Şahin, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb.Tarık Hekimoğlu, İl Sağlık Müdürü Uzm.Dr.Serkan Kadir Keskin ve Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hatice Dost katıldı.Haber: Muhammed Can Akyürek

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.