Balıkesir Merhaba Gazetesi

YAŞLILARI UNUTMADI

YAŞLILARI UNUTMADI
23 Mart 2015 - 0:07

Genel

Gönüllerin elçisi yaman öğrencileri ağırladı

Balıkesir Valisi Mustafa Yaman’ın eşi Gülseren Yaman, Gönül elçileri projesi kapsamında her liseden bir öğrenci ve lise müdürleriyle bir araya geldi.

Vali Konağı’nda düzenlenen kahvaltı organizasyonu ile misafirlerini ağırlayan Yaman, konuklarıyla tek tek sohbet etti. Öğrencilere geleceğe yönelik de konuşan Yaman, “Ne iş yaparsanız yapın yaptığınız işin en iyisini yapın” tavsiyesinde bulundu. Yaman, öğrencilere değerlerimize bağlı olmanın yararlı olacağını belirterek, “Maddi ve manevi değerlerinizi ve insan sevginizi ön planda tutun. Paylaştığınız her sevgi sizin daha çok sevilmenizi sağlar. Siz gençlerimiz, ülkemizin geleceği için çok değerlisiniz. Okuyan ve düşünen gençlik olmalısınız” şeklinde konuştu.

YAŞLILARI UNUTMADI

Gönül Elçileri Balıkesir Koordinatörü olan Gülseren Yaman, beraberindekilerle programına ve Kanser Derneği ziyareti ile devam etti. Ardından 2.Sakarya Mahallesi’nde oturan Nurşen Teyze’yi ziyaret eden Yaman ve heyeti daha sonra ise Yaşlılar Haftası nedeniyle düzenlenen toplantıya katıldılar. Her mahalleden yaşlıların davet edildiği toplantının en yaşlı misafiri ise 103 yaşındaki Kadriye teyze oldu. Gülseren Yaman’a ziyaretlerinde, kızı Elif Nur Yaman, Karesi Kaymakamı’nın eşi Elvan Erdoğdu, ve Altıeylül Kaymakamı’nın eşi Sibel Gale eşlik ederken, kahvaltı programında, İl Milli Eğitim Müdürü’nün eşi Havva Cengiz, şube müdürleri İslam Aktepe ile Rabiye Kahraman da hazır bulundular. HABER: DURMUŞ ALİ DOĞDU FOTOĞRAFLAR:VALİLİK

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.