Balıkesir Merhaba Gazetesi

Yavaş’tan okul ziyareti

Yavaş’tan okul ziyareti
04 Nisan 2015 - 0:08

Genel

Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, okul ziyaretleri kapsamında önceki gün Yağcıbedir İlköğretim Okulu’nu ziyaret etti.
Yağcıbedir İlköğretim Okulu ziyaretinde okul yönetimi ve öğretmenler ile sohbet eden Başkan Yavaş, okul için yapılması gerekenleri ve okulun ihtiyaçlarının tespiti konusunda da ziyaretin faydalı olduğunu belirtti. Okul yönetimininBaşkan Yavaş’a ilettiği ihtiyaçları kapsamında okul içerisindeki park alanının genişletilerek düzenlenmesi ve basketbol sahasının tribününe koltuk takılması konusunda talimat verdi.
Ziyarette Başkan Yavaş, ilçe merkezi ve kırsal mahallerde ve özellikle okullarda park yapım çalışmalarına devam ettiklerini belirterek çocukların boş zamanlarını geçirebilecekleri ailelerin keyifle oturabileceği parkların yapımının kendileri için önemli olduğunu vurguladı. Başkan Yavaş, Sındırgı Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü Park ve Bahçeler Birimi tarafından Camicedit Mahallesi Şenlik Parkı’na spor aletleri kurulduğunu, Kocakonak İlk Öğretim Okulu’na park malzemelerinin kurulduğunu ve 3 Eylül Anaokulundaki parkın eksikliklerinin giderilmesi ve çevre düzenlemesi çalışmaları yapıldığını belirtti.  HABER MERKEZİ

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.