Balıkesir Merhaba Gazetesi

Yaylabayırlılar Yavaş’ı törenle karşıladı 

Yaylabayırlılar Yavaş’ı törenle karşıladı 
04 Mayıs 2015 - 0:04

Genel

Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, Yaylabayır mahallesinde şenlikle karşılandı, Başkan Yavaş, halka asfalt yol müjdesi verdi.

Yaylabayır mahallesini ziyaret eden Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Kendisini halkoyunları ile karşılayan vatandaşlara asfalt yol müjdesi verdi.

Yaylabayır Halk Oyunları Ekibi birbirinden güzel gösterileri ile Başkan Yavaş’a sürpriz yaptı. Vatandaşlarla hasbihal eden Başkan Yavaş, sevinçli bir haberi paylaştı. Daha önce stabilize çalışması tamamlanan Yaylabayır yolunun asfalt ihalesinin 30 Mart ta yapıldığı müjdesini vererek çalışmaların en yakın zamanda başlayacağını bildirdi.

Daha sonra mahalle içerisinde yapılan fırınları dolaşan Başkan Yavaş yapılması gereken çalışmalar hakkında incelemelerde bulundu. Başkan Yavaş’a pişirdikleri ekmeklerden hediye eden mahalle sakinleri memnuniyetlerini dile getirerek teşekkür.

Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş daha sonra Yaylabayır muhtarı Halit Erdoğan’ın oğlunun sünnet cemiyetine katıldı. Hayırlı olsun dileklerini iletti. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.