Balıkesir Merhaba Gazetesi

YAYLADA MADO LEZZET NOKTASI

YAYLADA MADO LEZZET NOKTASI
17 Ocak 2015 - 0:04

Genel

Yaylada AVM MADO da arkadaşlarla yapılacak sıcak sohbetlerin ve içilen çaydan ,kahveden elde edilecek hoş sedanın adı. MADO baklava çeşitleri, dondurma, tatlı ve küçük külahlarla miniklerin gönlünü fetheden lezzetlerle kaplı.

Gerçek dondurmayı aynı tat ve kalitede yurtiçi ve yurt dışındaki dondurma severlere sunan Mado, Türkiye’nin ve dünyanın farklı noktalarına ulaşmak için amaçladığı zincir kafelerle dondurmayı mevsimsiz tatlı haline getirdi. Ve bu kafelerle yeni alışkanlıkların doğmasını sağladı. Dondurmanın yanında, lezzetli börekleri, tatlıları ve salebi ile Mado Cafeler sunum zenginliğiyle de farklı taleplere cevap verir hale geldi. Balıkesir’de farkındalığı Yaylada da Mado mekanına kazandıran işletme sahipleri müşterilerinde haftasonlarını geçirebilecekleri keyifli bir mekan.

MADO FARKI

Yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da pek çok satış noktasında tüketicileriyle buluşan Mado, standardinasyon ve kalitesinden ödün vermemesinin karşılığını, 2002 yılında Türkiye’nin Franchising sistemini en iyi uygulayan markası ödülü ile aldı. Ev sıcaklığında keyifli anların paylaşıldığı Mado Cafe, geleneksel tatların yeni biçimlerde sunulduğu samimi mekânlardır. Mado lezzetlerini Mado Cafe’de yemek ayrıcalık.

Mado, geleneksel değeri olan dondurmasını dünyaya tanıtmakla yetinmiyor. Dünyaya tattırdığı dondurmadaki lezzetin sürekliliğini sağlamanın sorumluluğuyla doğaya, insana, geleceğe ve geçmişe yatırımlar yapıyor.

MADO ÇALIŞANLARI DİYOR Kİ;

Bizim için müşterilerimiz eşsiz birer mücevher. Her müşterimiz değerli ve özel. Müşterilerimizin Dikkatimize sunmuş olduğu her detay, alınan her duyum, hizmet ve ürün kalitemizi yeniden değerlendirmek için bir fırsat, attığımız adımlar adına değerli. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.