Balıkesir Merhaba Gazetesi

YAZICI: HUZURLU BİR BALIKESİR VAZGEÇİLMEZ HEDEFİMİZDİR”

YAZICI: HUZURLU BİR BALIKESİR VAZGEÇİLMEZ HEDEFİMİZDİR”
144
11 Nisan 2018 - 8:26

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Balıkesir İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek’i ziyaret ederek Türk Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yıldönümünü kutladı. Burada bir konuşma yapan Vali Yazıcı, “Balıkesir halkına, emniyet teşkilatımıza verdikleri destekten ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek’i ve ekip arkadaşlarını kutlayarak ziyaretinde şunları söyledi: “Yurdumuzun her köşesinde halkımızın huzur ve güvenliği için fedakârca çalışan Polis Teşkilatımızın 173. kuruluş yıl dönümünü kutluyorum. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize huzurlu bir yaşam ve görevi başında bulunan emniyet mensuplarımıza kazasız, belasız görevler diliyorum. Balıkesir’imizde vatandaşımızın birlik ve beraberlik içerisinde, huzur ve güvenliğini sağlamak adına, fedakârca görev yapan polisimiz; her zaman halkla iç içe olmaya özen göstermektedir. Toplumsal huzuru sağlanmış, çağdaş kalkınmasını gerçekleştirmiş, huzurlu ve güvenli bir Balıkesir vazgeçilmez hedefimizdir. “dedi

EMNİYET MENSUPLARIMIZ ÖZVERİLİ
BİR ŞEKİLDE GÖREV YAPIYORLAR
Balıkesir’in huzurlu bir kent olduğunu belirten Vali Yazıcı, “İlimizi daha da huzurlu bir hale getirmek için emniyet müdürümüz ve emniyet mensuplarımız özverili bir şekilde çalışmaktadır. Bu özverili çalışmalarından dolayı başta emniyet müdürümüz olmak üzere tüm emniyet teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Emniyet ve asayiş hizmetlerinde başarı halkımızın desteği ve iş birliği ile mümkündür. Polis teşkilatımızı sadece adli olaylar ve genel olarak sorumlu olduğu konular içerisinde değerlendirmemek gerekir. Bu bağlamda Balıkesir Emniyet Müdürlüğümüz de; önleyici kolluk, toplum destekli polislik ve sosyal projelerde de son derece başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Polisimiz toplum destekli çalışmaları ile sadece alanında değil sosyal çalışmalarla vatandaşın yanı sıra birçok kuruma da yardım etmektedir. Balıkesir halkına emniyet teşkilatımıza verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.