Balıkesir Merhaba Gazetesi

‘Yeni destekler, yeni ufuklar’

‘Yeni destekler, yeni ufuklar’
23 Mart 2015 - 0:09

Genel

Türk Eğitim Vakfı Balıkesir Şubesi, bursiyerleri ile yapmış olduğu tanıtım toplantısını önceki gün gerçekleştridi. Otel Basri’de gerçekleşen ve Balıkesir Bursiyerleri’nin bir araya geldiği toplantıda, TEV Akademi bursiyerlere tanıtıldı.
Tev Balıkesir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Şule Bayraktar, 47 yıldır ülke ve ülkenin gençleri için hizmet eden Türk Eğitim Vakfı’nın Türkiye’nin aydınlık geleceği olarak gördükleri bursiyerleri için çalıştıklarını belirtti. TEV’in şubesinin olmadığı illerdeki bursiyerlere ulaşmak, sosyal ve kültürel imkanların kısıtlı olduğu illerdeki üniversitelerde okuyan öğrencilerle büyük illerde okuyan öğrenciler arasında fırsat eşitliği aratmak amacıyla kurulan Tev Akademi’i Otel Basri’de gerçekleştiren toplantıda bursiyerlere tanıtan Bayraktar, öğrencilerin eğitim hayatlarına değer katmayı planladıklarını belirtti.
Tev Akademi’nin tanıtım etkinliğinin gerçekleştirildiği toplantıda Tev’in şubelerinini olduğu illerde bursiyerlerin belirlenen mekanlarda toplanması, diğer yerlerdeki bursiyerlerimizin verilen  link aracılığı ile bağlanması ile yapıldı. Bayraktar, gençlerin dünyasına değer katan bu projenin tüm bursiyerlere hayırlı olmasını dileyerek, TEV ailesi olarak yeni desteklerle yeni ufuklar yaratacaklarını belirtti. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.