Balıkesir Merhaba Gazetesi

YENİ LOGO YENİ PROJELİ ÇALIŞMALAR

YENİ LOGO YENİ PROJELİ ÇALIŞMALAR
22 Kasım 2014 - 0:18

Genel

Balıkesir Ticaret Odası yeni logosunu tanıttı. BTO Başkanı Fahri Ermişler Kasım ayı meclis toplantısında oda üyelere yapılan faaliyetleri ve yapılabilecek çalışmaları anlattı. Toplantı öncesinde Logo için hazırlanan özel sunum izlettirildi.

 (BTO)Balıkesir Ticaret Odası Başkanı yeni logonun hayırlı olmasını diledi. Yeni logonun BTO ‘yu daha iyi anlattığını düşündüklerini ifade etti.

Başkan Ermişler ’Bir kaç aydır yeni yıl çalışmalarımız içinde logo çalışmamız vardı. Bugün sizlere Balıkesir Ticaret Odası’nın bundan sonra yeni yüzünü sizlerle paylaşmak istedik. Ben iyi bir çalışma olduğuna inanıyorum. Balıkesir Ticaret Odamızın yeni logo ile kendini daha iyi yansıtacak. 2015 yılı, bizim, bu meclisin, yönetim kurulunun, komitelerin iyi bir çalışma yılı olarak planlıyoruz. Hepimiz için 2015 yoğun bir yıl olacak. Şimdiden herkese hayırlı uğurlu ve bereketli bir yıl olmasını temenni ediyorum. Bir sonraki toplantımız bütçe ile ilgili olacağından yeni logonun tanıtımını bu oturuma aldık. 2015 ile ilgili ciddi bir plan ve projelerimiz var. Bunların en önemlilerinden birisi de yeni oda binamız. Bununla ilgili projemiz bitmek üzere. İnşallah bir dahaki meclisimizde projemizi de hep beraber göreceğiz’ şeklinde konuştu.

TİCARET ODASININ RENGİNİDE KATTIK

Ermişler, “Gücünü Balıkesir’den alan ve Balıkesir’e güç katan bir kurum. Balıkesir Ticaret Odası şehrimize ve paydaşlarımıza güç katacak yenilikleri, tecrübemizi, gücümüzü, değerlerimizi, liderliğimizi, hedeflerimizi, çağdaş yapımızı daha iyi yansıtacak daha iyi yansıtacak bir kimlikte yeniden şekillendiriyoruz. Kurumsal, görsel gücü yüksek, akılda kalıcı, benzersiz, güçlü, ilham veren bir logo ve yepyeni bir kimlik. Renklerin arka planda farklı anlamlar taşıdığı bir görsel. Yönetici ve üyelerinin azmini ve geleceğe yönelik çalışmalardaki kararlılığını yansıtan bir renk kırmızı. Balıkesir Ticaret Odası’nın gerçekleştirdiği bütün faaliyetlerde, güvenilir kurum kimliğini, şehrine ve tüm paydaşlarına karşı sadakat sahibi duruşunu ve ileri görüşlülüğünü anlatan bir diğer renk mavi. Balıkesir’in renkleri olan kırmızı ve beyaza, Ticaret Odası’nın mavisini de kattık, daha da renklendirdik. ’Dedi. HABER: HAYATİ KARAKURT

 BİRLİKTELİĞİN LOGOSU

BTO Meclis toplantısında tanıtılan BTO logosunun  sunumunda gücünü Balıkesir’den alan ve Balıkesir’e güç katan bir kurum başlığı ile şehre ve paydaşlara güç katarak yenilikleri, tecrübe ve liderliği ,hedef ve çağdaş yapıyı yansıtacağı anlatıldı. Renklerin dili ile yönetici ve üyelerin geleceğe yönelik çalışmalarda ki kararlılığının yansıtıldığı belirtilerek, Balıkesir’in kırmızı beyazına Ticaret Odasının mavisinin de katıldığı açıklandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.