Eğitimİlçe Haberleri

Yeni Trendler Bandırma’da Konuşuldu

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi, Türkiye'nin iletişim sektöründeki yeni trendlerini ele aldığı bir konferansa ev sahipliği yaptı.

Yeni Trendler Bandırma’da Konuşuldu

Yeni Trendler Bandirmada Konusuldu 1
Yeni Trendler Bandırma’Da Konuşuldu

Konuşmacı: İpek Özgüden Özen

Ömer Seyfettin Uygulamalı Bilimler Fakültesi’nin koordinasyonunda gerçekleşen etkinlik, Medya ve İletişim Topluluğu ile Halkla İlişkiler Topluluğu tarafından düzenlendi. Prof. Dr. Aziz Sancar Konferans Salonu’nda gerçekleşen konferansa, Türkiye Halkla İlişkiler Derneği Başkanı İpek Özgüden Özen konuk konuşmacı olarak katıldı. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Serel, Fakülte Dekan Yardımcıları, Bölüm Başkanları, akademik personel ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleşen konferansta, Türkiye’nin iletişim sektöründeki son gelişmeleri ve deneyimleri paylaşıldı.

Güncel Trendler ve Değişen Dinamikler Aktarıldı

İpek Özgüden Özen, 36 yıllık sektör deneyimiyle katılımcılara sektördeki güncel trendleri ve değişen dinamikleri aktardı. Ayrıca kendi deneyimlerini ve sektördeki başarı öykülerini paylaşarak öğrencilere önemli ipuçları verdi. Katılımcılar, Özgüden Özen’in keyifli ve bilgilendirici konuşmasını büyük bir ilgiyle takip etti ve sorularıyla etkileşimde bulundular. “Türkiye Yüzyılının Başında” seminer serisi kapsamında düzenlenen konferans, İpek Özgüden Özen’in öğrencilerin sorularını yanıtlamasıyla sona erdi. Program sonunda, Ömer Seyfettin Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi İlknur Tanrıverdi tarafından İpek Özgüden Özen’e teşekkür belgesi takdim edildi.

Haber: Bülten

Güzel Sanatlar Öğrencilerine Müjde!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu