Balıkesir Merhaba Gazetesi

YENİ TÜRKİYE HEDEFİ İLE YENİDEN

YENİ TÜRKİYE HEDEFİ İLE YENİDEN
27 Şubat 2015 - 0:04

Genel

Ne Ağa Ne Bey O Efendi Gibi Bir Bey
Ak Parti Aday Adayı ve eski Belediye Başkanı Sabri Uğur, önceki gün Sındırgıda coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği ve özel olarak hazırladıkları karşılama töreni ile fark yaratıldı.
Sabri Uğur’un konuşması, vatandaşlarca uzun süre dinlenirken anlatılanlara katılım sağlayan vatandaşlar bugüne kadar yapılan hizmetler için teşekkür ederek çeşitli isteklerde bulundu.

Sındırgı’da Ak Partililere hitap eden Uğur, vatandaşlarca uzun süre dinlenirken anlatılanlara katılım sağlayan vatandaşlar bugüne kadar yapılan hizmetler için teşekkür ederek çeşitli isteklerde bulundu. Desteğimiz, gönlümüz sizden yana mesajını verdi.
Sabri Uğur partimiz kurulduğundan bu yana her sorunun çözüm yerini siyasette görme anlayışı, ülkemizin sivil siyaset alanını genişletmiş, siyaset kurumunun etkisini, güvenirliliğini ve gücünü arttırmıştır.

Benimde Ak Partinin bir neferi olarak, milletin iradesinin esas olduğuna inancım tamdır. Vesayetçi anlayışlara en net tepkiyi geçmişte olduğu gibi gelecekte de Balıkesir verecektir ve ben, bu en gür sesin Ankara’daki temsilcisi olacağım. Balıkesir’in gelişmesi ve 2023 vizyonuna en önemli desteği vermesi adına teşkilatı, Belediyeleri ve merkez yönetimleri ile işbirliğini en üst seviyede tutmak için çalışmalar yürüteceğim.

Balıkesir için birlikte çalışacak ve birlikte başaracağız’ dedi. Öte yandan geçmiş dönedeki Belediyecilik hizmetlerine ve Balıkesir’deki değişim ve gelişime ışık tutan çalışmaları da değerlendiren Uğur OSB ile ilgili olarak aktif yatırım vurgusu yaptı. Balıkesir’de her valimizin bir emeği vardır Atıl Üzelgün’e ayrıca teşekkür etmeden geçemem. OSB ile ilgili yapılan çalışmaların takibi devlet yatırımları konusundaki hassasiyetleri vardı ve Balıkesir için çok emek verdi.’dedi. Yaptığı ve yapmak istediği hizmetlere değindi. KAMİL AKYÜREK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.