Balıkesir Merhaba Gazetesi

Yeni yıl bebeklerine Kafaoğlu’ndan altın

Yeni yıl bebeklerine Kafaoğlu’ndan altın
02 Ocak 2015 - 0:15

Genel

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, yeni yılın ilk bebeklerini ziyaret etti, ilkeleri kutladı, bebeklere altın taktı.

2015 yılının ilk bebeklerinden 3’ü Altıeylül İlçesi Atatürk Devlet Hastanesi’nde dünyaya geldi. Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, eşi Didar Kafaoğlu birlikte yeni yıla girerken dünyaya gelen  bebekleri ziyaret etti, bebelere altın takıp ailelerini kutladı.

Ziyarete Belediye Meclisi Üyesi  Fikrettin Kocaman, Sağlık İşleri Müdürü Emine Ödemiş’in de katıldı. Başkan Kafaoğlu, ziyaretinde acil serviste bulunan hastalara geçmiş olsun temennisinde bulundu, yeni yıllarını kutladı; 2015 yılının sağlık ve mutluluk getirmesini temenni etti.

Başkan Zekai Kafaoğlu ilk olarak Altıeylül İlçesi Paşaköy Mahallesi’nde oturan Kurt çiftini ziyaret etti.

Kafaoğlu Anne Nuray Kurt’u kutlayarak erkek bebek Ömer Şadi’yi kucağına aldı, hediyesini takdim etti.

Daha sonra Dinkçiler Mahallesi’nde ikamet eden Yıldız ailesini ziyaret eden Kafaoğlu Anne Seda Yıldız’ı tebrik etti; minik yavru Simay’a “Dünyaya Hoşgeldin” dedi ve hediyesini taktı.

Plevne Mahallesi’nde oturan Genç ailesini kutlayan Kafaoğlu, hayata merhaba diyen Hasan bebeğe uzun ömürler diledi ve hediyesini Didar Kafaoğlu taktı.

Altıeylül Belediye Başkanı Kafaoğlu, son olarak da Bigadiçİlçesi Başçeşme Mahallesi’nde oturan Özdemir ailesini ziyaret ederek kutladı, Nisanur bebeği öptü, hediyesini Didar Kafaoğlu verdi. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.