Balıkesir Merhaba Gazetesi

Yeni Yıldız Aile Lokantası Yeni Konsepti İle Açıldı

Yeni Yıldız Aile Lokantası Yeni Konsepti İle Açıldı
14 Haziran 2021 - 18:44

Yeni Yıldız Aile Lokantası Yeni Konsepti İle Açıldı

Yeni Yıldız Aile Lokantası işletmecisi ve Lokantacılar Odası Başkanı Hasan Yıldız yenilenen yüzüyle Yeni Yıldız Aile Lokantasının açılışını gerçekleştirdi.

Pandemi döneminde kapalı olmayı avantaja çevirmek istediklerini söyleyen Yıldız, “ lokantamıza birde teras kazandırdık” dedi. Balıkesir’in meşhur yemek tatlılarını ve ayrıca Balıkesir kuzusunu da menülere ilave ettiklerini belirten Yıldız, önceliklerininse zeytinyağlı ev yemekleri olduğunun altını çizdi.

Yeni Yıldız Aile Lokantası işletmecisi Hasan Yıldız, “35 yıllık meslek hayatımızı ilk gün ki heyecanla gelecek nesillere ve ayrıca Balıkesir’e taşımaya gayret ediyoruz. Pandemi döneminde işgücü kaybı yaşadık. Yüce Mevla’m inşallah bu günleri bir daha yaşatmaz. Bu durumu avantaja çevirelim diyerek yerimizi yeniledik. Kentimizde yaşayanlara ve ayrıca misafirlerimize hijyen içinde lezzetli sunum ve sağlıklı nesil için kolları sıvadık. Kapalı olan işletmemizi ayrıca yeni yüzüyle hizmete açtık. Misafirlerimizi ağırlamak için hazırlıklı olarak bekliyoruz. Mekânımıza birde balkon ve teras kazandırdık. Müşterilerimize keyifli bir yemek ortamı sunmak ve keyifli sohbet yapabilme imkanını sunduğumuzu düşünüyorum. Önceliğimiz ayrıca zeytinyağlı ev yemekleri. Haftanın her günü Balıkesir kuzu eti, Balıkesir’in kaymağı, ayrıca höşmerimi lokantamızda var. Farklı menüler oluşturabilme seçeneklerimizde mevcut” şeklinde konuştu. Haber: Nursima Akyürek Foto:M.Can Akyürek

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.