Balıkesir Merhaba Gazetesi

YENİDEN VAROLDUK

YENİDEN VAROLDUK
11 Mayıs 2015 - 9:06

Genel

Balıkesir Doğru Yol Partisi İl teşkilatı geçtiğimiz Cumartesi günü basına açık kahvaltı programı düzenledi.

“Vaatle değil Adımızla anılırız”

Doğru Yol Partisi il teşkilatı üyeleri ve Genel Başkan Yardımcıları’nın katılım gösterdiği kahvaltı programında Adaylar tanıtıldı. Programda konuşan Doğru Yol Partisi Balıkesir birinci sıra milletvekili adayı Ali Pekmezci iktidara geldikten sonra vatandaşa kılavuzluk yapacaklarını, onları dinleyip onların isteklerini değerlendirmek için önlerindeki bütün engelleri kaldıracaklarını belirtti. Sanayici, çiftçi, emekliler, ev hanımları, öğrencilerin ve madencilerin iktidarları döneminde huzura kavuşacaklarını belirten Pekmezci” Tüm bu uğraş ve emek, Balıkesir’imizin Türkiye’ de, ülkemizin dünyada hak ettiği yere gelebilmesi içindir. Doğru Yol partisi olarak vaatle değil adımızla anılırız dedi.

‘Bizler Yeniden Var olduk’

Programda konuşan Doğru Yol Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Güral ise Türkiye’nin 4 partiden ibaret bir ülke olmadığını belirtti. Doğru yol partisinin yeniden varoluş sürecini tamamladığını ve yeniden Türkiye siyaseti içinde yer aldığını belirten Güral “ Doğru Yol Partisi bir markadır. Abilerimizin zaman içersinde yapmış olduğu ufak tefek hatalardan dolayı bu bayrak yere düşer gibi gözükse de biz yerden kaldırıp aldık ve yarışı devam ettiriyoruz. Büyük bir güçle büyük bir çabayla bu günlere geldik. Şunu ben pek çok yerde belirtiyorum burada da tekrar belirtmek isterim, bizler yeniden var olduk” dedi.

Ak Parti’ nin yüzde 65’ i DYP tabanlı

Ak Parti’nin yüzde 65’ nin Doğru Yol Partisi kökenli olduğunu belirten Güral  “ Biz bu emaneti çay molası verelim diye Ak Partiye vermiştik, gelin görün ki emanet ettiğimiz çocuk biz çay içene kadar ülkeyi mahvetti. Biz bu emaneti geri almaya geldik.” Dedi.  Samet Aydın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.