Balıkesir Merhaba Gazetesi

Yer tespit çalışmaları yapıldı

Yer tespit çalışmaları yapıldı
21 Nisan 2015 - 0:02

Genel

Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü komisyonu Sındırgı’da incelemelerde bulundu.

Sağlık Bakanlığı tarafından yapılması planlanan Termal Sağlık Merkezinin yer tespiti için Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğünün oluşturduğu Komisyon Sındırgı’da incelemelerde bulundu. Sındırgı Devlet Hastanesinde eski binalar yıkılarak yeni bina yapılmasının gündeme gelmesinden sonra Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş’ın girişimleriyle Termal Turizm alanında gelişmekte olan ilçeye Termal Sağlık Merkezi yapılması için çalışmalara başlandı. Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş’ın Sağlık Bakanlığı’na önerdiği yerler Orman Bölge Müdürlüğü komisyonu tarafından incelendi.

Sındırgı Belediye Başkanvekili Hüseyin İlhan, “Belediyemiz tarafından önerilen yerlerden bir tanesi de halkımızın Taştepe Orman Deposu olarak bildiği orman deposu. Bu bölgeye termal sağlık merkezi yapıldığında orman deposunun bir başka yere taşınması söz konusu. Yeni Orman Deposu yapılabilecek yerleri Orman Bölge Müdürlüğü tarafından oluşturulan komisyona sunduk” dedi.

Belediye Başkanvekili İlhan ve Komisyon üyeleri bir süre Belediye binasında görüş alış verişinde bulunduktan sonra Başkanvekili İlhan komisyon üyelerine hediye verdi. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.