Balıkesir Merhaba Gazetesi

YEŞİL MEKANLARA ATILAN İMZA

YEŞİL MEKANLARA ATILAN İMZA
30 Nisan 2015 - 0:36

Genel

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan tarafından başlatılan ve Balıkesir’de Vali Mustafa Yaman’ın eşi Gülseren Yaman’ın koordinasyonunda yürütülen çalışmalar kapsamında Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ve eşi Didar Kafaoğlu’da ağaç dikimine katıldı ve birlikte fidanları toprakla buluşturdu.

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Ayvacık Mahallesi ormanlık alanında gerçekleştirilen fidan dikiminde eşi Didar Kafaoğlu ile birlikte fidan dikti.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan tarafından başlatılan ve Balıkesir’de Vali Mustafa Yaman’ın eşi Gülseren Yaman’ın koordinasyonunda yürütülen çalışmalar kapsamında Altıeylül Kaymakamlığı, Altıeylül Gönül Elçileri, Altıeylül’de bulunan kamu kurumları ile Orman Bölge Müdürlüğü’nün işbirliğinde Ayvacık Mahallesi’nde oluşturulan gönül elçileri bereket ormanında fidan dikimi gerçekleştirildi.

Başkan Kafaoğlu, fidan dikim törenine katılarak eşi Didar Kafaoğlu ile birlikte fidan dikti. Fidan dikim töreninde Altıeylül Ortaokulu halk oyunları ekibinin gösterileri beğeni toplarken, gösteri sonrasında öğrenciler Başkan Zekai Kafaoğlu’nu yanlarına davet ederek birlikte oynamak istediler. Israrları kırmayan Kafaoğlu, öğrenciler ile birlikte çiftetelli oynadı. Fidan dikim törenine Vali Mustafa Yaman ve eşi Gülseren Yaman, Altıeylül Kaymakamı Bayram Gale, Karesi Kaymakamı Ahmet Erdoğdu, Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ve eşi Didar Kafaoğlu, Ayvacık Mahallesi halkı ve daire müdürleri katıldı. DURMUŞ ALİ DOĞDU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.