Balıkesir Merhaba Gazetesi

Yıldız: “Her Şey Akademik Başarıdan İbaret Değil”

Yıldız: “Her Şey Akademik Başarıdan İbaret Değil”
0
11 Ocak 2019 - 11:15

Öğrencilerin sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetlerde de en önde olmalarını çok önemsediklerini söyleyen Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, hayatta her şeyin akademik başarıdan ibaret olmadığını söyledi. Karesi Şule Yüksel Şenler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerince hazırlanan ve karakalem resim çalışmaları ile teknoloji tasarım çalışmalarının yer aldığı sergi açıldı. Serginin açılışına Vali Ersin Yazıcı’nın eşi Hanife Yazıcı, İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, İl Müftüsü Ramazan Topcan, İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Bayyiğit, protokol üyelerinin eşleri, idareci, öğretmen ve öğrencilerin katılımıyla yapıldı.

????????????????????????????????????

 

Serginin açılış konuşmasını yapan İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Yıldız: “Sayın Valimizin himayelerinde başlatılan BENGİ Projemizin en önemli adımlarından biri sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetler. Bizler öğrencilerimizin akademik başarıda olduğu kadar sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetlerde de en önde olmalarını çok önemsiyoruz. Çünkü hayatta her şey akademik başarıdan ibaret değil.

Şule Yüksel Şenler Kız Anadolu İmam Hatip Lisemizin de akademik başarıda olduğu gibi sanatta, sporda, sosyal ve kültürel faaliyetlerde de en önde olması bizler için büyük bir mutluluk vesilesi. Bu güzel serginin hazırlanmasında büyük emekleri olan Görsel Sanatlar Öğretmenimiz Ayşe Karabulut ve Teknoloji Tasarım Öğretmenimiz Zehra Ercömert başta olmak üzere tüm idareci, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.