Balıkesir Merhaba Gazetesi

Yücel Yılmaz “Hyundai Fabrikası Gelecek”

Yücel Yılmaz “Hyundai Fabrikası Gelecek”
20 Mart 2014 - 16:09

Yücel Yılmaz “Hyundai Fabrikası Gelecek”

 

Balıkesir Ak Parti Karesi İlçe Belediye Başkan adayı Yücel Yılmaz, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Yılmaz ve Ak Parti Karesi ilçe Başkanı Av. Kemal Aydemir ve partililerle konvoy yaptı. Ardından  Kuvayi Milliye mahallesinde bulunan Balyalılar kahvesi ve Poyraz camii yanında vatandaşlarla buluştu.

 

Büyük bir coşkuyla karşılanan, Ak Parti Karesi Belediye Başkan adayı Yılmaz herkesle tek tek el sıkıştı. Miting havasında geçen çalışmada önce Belediye Meclis üyeleri halka tanıtıldı, sonra halka seslenen Balıkesir Karesi İlçe Belediye Başkan adayı Yücel Yılmaz bir konuşma yaparak halka seslendi.
Yılmaz, Balıkesir organize sanayiye Hyundai Araba firmasını getireceklerini bununla ilgili yatırım yapacaklarını ve bu bağlamda tüm Balıkesir’in kazanacağını söyledi. Biz size Balıkesir’i marka şehir yapmayı taahhüt ediyoruz diyen Yılmaz, önce Balıkesir’e büyük yatırımlar gelecek bu yatırımlar sigortalı ve asgari ücretle çalışanların maaşlarını arttıracak çünkü şehir ekonomisi büyüyünce esnaf kazanacak ve çalışanına da para vermek zorunda kalacak dedi.

HAYALDİ GERÇEK OLDU

Ak Parti Karesi İlçe Belediye Başkan adayı Yücel Yılmaz, 30 Mart’ta yapılacak seçimlerin önemine değinerek bu seçimlerin faklı olacağını, Balıkesir’in Büyükşehir statüsünde seçime gireceğini ve hayalin gerçeğe dönüştüğünü söyledi. Balıkesir’in toplam nüfusunun 168 Bin olduğunu ve 125 Bin seçmen oy kullanacak kişi olduğunu dile getiren Yılmaz, Türkiye’nin yaş ortalamasının 29 olduğunu, Balıkesir Karesi ilçesinin yaş ortalamasının ise 37,6 olduğuna vurgu yaparak, Türkiye’nin en yaşlı ilçesi Karesi ilçesi olduğunu bunun da şu anlama geldiğini’ Balıkesir’ de ya çocuk doğmuyor ya da doğan çocuklar başka şehirlere gidiyor! Dedi.

CHP VE MHP BELEDİYECİLİĞİ BİLMİYOR

Yılmaz” Türkiye’de CHP ve MHP’nin iyi yönettiği Belediye olmadığını, var olan belediyelerden herkesin şikâyetçi olduğunu dile getirerek İzmir’i örnek verdi ve konuşmasına şöyle devam etti” İzmirliler hem CHP’nin hizmetlerinden memnun değiller hem de CHP den vazgeçemiyorlar. Ama bu sefer İzmir halkının yapılamayan hizmetler konusunda memnun olmadıklarını ve bu yapılacak yerel seçimlerde İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım’ı destekleyeceklerini, Ak Partiye oy vereceklerini söylüyorlar” dedi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.