Balıkesir Merhaba Gazetesi

Zekai Kafaoğlu Halk Eğitim Merkezi’nde resim yaptı

Zekai Kafaoğlu Halk Eğitim Merkezi’nde resim yaptı
30 Ocak 2015 - 0:16

Genel

Resim çizdi bilgi aldı

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Altıeylül Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nü ziyaret etti.
Kafaoğlu, Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çelik, Belediye Başkan Yardımcıları Mesut Eray, İsmail Çoban ve Zeki Çabuk ile birlikte Halk Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret ederek kurslar hakkında bilgi aldı.
Ziyaretinde ilk önce aşçılık kurs sınıfına uğrayan ve kursiyerlerle sohbet eden Kafaoğlu, yapılan yemeklerden tatti. Aşçılık kursunun ardından resim atölyesine giderek burada resim yapan Kafaoğlu resim öğretmeninden tam not aldı.

Altıeylül Halk Eğitim Merkezi Müdürü Süreyya Eray’ı yaptığı başarılı çalışmalar ve açtığı kurslardan dolayı tebrik eden Başkan Kafaoğlu “Altıeylül İlçesinde böyle güzel faaliyetler olması güzel. Burada yüzlerce kursiyerimiz farklı dallarda ve alanlarda kurslar alıp, el becerilerini geliştiriyor ve meslek öğreniyorlar” dedi. Süreyya Eray ise yaptıkları çalışmalar hakkında Kafaoğlu’na bilgi vererek ev yemekleri hazırlamadan, kişisel gelişim ve eğitim, yabancı diller, müzik ve gösteri sanatları, bahçecilikten bilişi teknolojilerine kadar bir çok alanda kurslar açtıklarını ve katılımların iyi olduğunu söyledi.

Kafaoğlu ziyaretinin sonunda Altıeylül Kaymakamlığınca verilen Başarı Belgesi Altıeylül Halk Eğitim Müdürü Süreyya Eray’a Kafaoğlu tarafından takdim etti. HABER MERKEZİ

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.