Balıkesir Merhaba Gazetesi

ZİHİN İŞGALİ VE FİKİR KİRLİLİĞİ

ZİHİN İŞGALİ VE FİKİR KİRLİLİĞİ
01 Ekim 2014 - 0:02

Genel

07

 

Beyinler işgal edilerek, toplumlar, örf adet, anane, gelenek ve dini inançlarından vazgeçiriliyor. Kısacası SİYONİZM denilen çağımızın canavarı, kişilere insan olduğunu unutturup, kendine göre yeni bir canlı türü oluşturuyor. Bu savaş, silahlı savaştan daha tehlikeli. Siyonizmin GDO lu yeni canlılar meydana getirme savaşının yanında, yaşayan canlıların zihinlerinin işgal edilmesi, silahlı savaştan daha büyük tahribatlar meydana getiriyor. Çünkü silahlı savaş herkes tarafından görülüyor, biliniyor ve tanınıyor amma, zihin işgali somut şekilde görünmüyor. Nereden nasıl saldıracakları bilinmeyen zihinleri işgal etme savaşı, diğer savaşlardan daha etkili ve amacına ulaşır halde devam ediyor.
SİYONİZİM ve VAHŞİ KAPİTALİZM, doğrudan insan beynine saldırıyor. Beş duyudan biri ve en önemlisi olan İNSAN BEYNİNİ ele geçiriyor. İnsanın yönetilmesindeki ALGIYI elde edince, kişinin iletişim ve değer kaynakları elden gidiyor ve kişiyi VAHŞİ algılamalar doğrultusunda yönetiyorlar. İnsanı insan yapan değerler elden giderken, beyne ve algılamaya İSLAM ve İNSAN düşmanı olan yeni kirli değerler yerleştiriyorlar. Bunun adına da, ÖZGÜRLÜK, gibi yeni isimler bulup, insan hayatını tahrip etmeye devam ediyorlar. İnsan beyni değiştirilerek, insanı insan yapan manevi değerleri unutturup, yerine yeni değerler koyuyorlar ve insan beyni ile beraber hayatını da kirletiyorlar.
Bu çapraşık ve karanlık savaşın hedefi insan beyni ve beynin algıladığı değerleri önce ele geçiriyor, sonra tahrip ediyor ve daha sonrada kendi istediği gayede yeni beyinler ve algılar oluşturuluyor. İnsanlık için çok tehlikeli olan bu savaşın adını FİKİR KİRLİLİĞİ olarak değerlendiriyoruz. Fikir kirliliği olan insan, normal düşünce tarzından uzaklaşıp, sigara, alkol, esrar, uyuşturucu, kumar, fuhuş, eşcinsel, dedikodu, iftira, hırsızlık, küfür, isyan, hazırcılık gibi insana zara verici icraatlara başlar. Alışkanlık verici bu algılamaları kavrayamayan insan, savaş, gasp, katletme gibi daha birçok zalimane kötü uygulamaları beyninde oluşturur ve günlük hayatta uygular. Günümüzde bizler hiç farkına varamadan bu tür davranışlar içerisine girmemiz zihin işgali ve FİKİR KİRLİLİĞİNDEN meydana gelmektedir.
İnsana yakışmayan bütün kötü davranışlar, görsel medya, yazılı medya, internet, konferans, toplantı, seminer, okullar gibi iletişim organları vasıtası ile her gün hayatımıza yüzlerce defa giriyor ve hayatı kirletiyor. Bizim kıymet verdiğimiz değerleri hayatımızdan alıp götürüyor ve yerine insanlık dışı davranışları yerleştiriyorlar. Bizler farkına bile varamadan, insana yakışmayan hasletleri hayatımıza yerleştiriyoruz. Bu zalimane davranışları farkına varamadan günlük hayatta uygulamaya koyuyoruz. Her gün beynimize ve benliğimize ekilen zalimane icraatlar bir dağ gibi büyüyor. Benliğimize ve beynimize giren yanlış davranışlar olmadan yaşamanın mümkün olmayacağını kabulleniyoruz. Kötü davranışlara bağımlılık, beyni ve hislerimizi esir alıyor. İnsan fıtratında doğuştan var olan temizlik yerine, Siyonist düşünceleri koyuyoruz ve geçici haz veren bu düşünceler bizi esir alıyor. İnsani duygular sadece silahla esir alınmıyor. Devletlerin topraklarını, varlıklarını silahla işgal edemeyen MASONİK fikir tarzları, beyinleri işgal ederek, milletleri istedikleri yöne sevk ediyorlar.
Doğuştan var olan halisane duygular ve davranışlar, FİKİR KİRLİLİĞİNİ meydana getiren asalak çakma kuruluşlar ve oluşumlar sayesinde yok olup gidiyor.
Beyinlere sürekli enjekte edilerek, insanı küresel robotlara dönüştürmek isteyen SİYONİST anlayışlardan ve yaşayışlardan nasıl kurtulabiliriz ve nasıl mücadele etmeliyiz, şeklindeki anlatımı da yarınki yazımıza bırakalım. Hoşça kalın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.