Balıkesir Merhaba Gazetesi

Zorlu bir maç olacak

Zorlu bir maç olacak
15 Ekim 2015 - 6:10

Genel

Balıkesirspor ve Denizlispor karşılaşması PTT 1. Lig’de var olma maçı olacak. Balıkesirspor cephesi 3 puan parolasıyla yola çıkarken, Denizlispor ise ligin alt sıralarında olduğundan dolayı seyircisi karşısında kendisini kanıtlama çabasında.

Balıkesirspor’un Teknik Direktörsüz ve Yardımcı Teknik Direktör Muhammed Yılmaz’ın yönetiminde Denizlispor hazırlıklarını sürdüren Balıkesirsporlu futbolcular 17 Ekim Cumartesi günü Denizli’de zorlu bir karşılaşmayla karşı karşıya gelecek.

Muhammed Yılmaz ve yardımcılarının yönetiminde antrenmanlarına devam eden Balıkesirsporlu futbolcuları Denizli’de zorlu bir deplasman bekliyor. Denizlispor’un ligde 17. sırada 4 puanla 8. haftaya girerken Balıkesirspor ise 12. sırada 8 puanı bulunmakta.

Teknik adam Muhammed Yılmaz, Denizlispor maçına iyi hazırlandıklarını ifade ederek, “Rakibimiz bizden 4 puan aşağıda olmasına karşın biz Denizlispor ile kendi evinde oynayacağız. Amacımız Balıkesirspor’a 3 puan kazandırmaktır. Tabi ki her iki takım da puan alma yarışında. Çünkü ilk yarıyı iyi bir puanla kapatmak için elimizden geleni yapacağız”dedi.

Balıkesirspor ile karşı karşıya gelecek olan Denizlispor tarafında ise Teknik Direktör Mehmet Altıparmak, Balıkesirspor maçının ligdeki çıkışlarının başlangıcı olacağını söyledi. Cumartesi günü karşı karşıya geleceğimiz maç gerçekten çekişmeli olacak. Bu maçta futbolcularından antrenmanda gösterdiklerinin çok üstünde bir performans beklediğini ifade eden Altıparmak, oyun planında bir değişikliğe gitmeyeceklerini dile getirdi.

LEVENT M.BAŞSAKA

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.