Gündem

3 ayda 2 bin 430 vatandaşın talebi!

Sındırgı Belediyesi Çözüm Masası ile Hizmet Kalitesini Artırıyor

 3 ayda 2bin 430 vatandaşın talebi!

Sındırgı Belediyesi Çözüm Masası ile Hizmet Kalitesini Artırıyor

Sındırgı Belediyesi Talepleri Dinliyor
Talepler Çözüm Masasında

3 ayda 2bin 430 vatandaşın talebi çözüme kavuştu. Sındırgı Belediyesi’nin “Çözüm Masası” projesi, vatandaşların taleplerini hızlı ve etkili bir şekilde çözüme kavuşturarak, hizmet kalitesini artırıyor.

Çözüm Masası

Sındırgı Belediyesi bünyesinde oluşturulan ve kendi kendini denetleyen “Çözüm Masası”, vatandaşların istek, talep ve şikayetlerini hızlıca çözüme kavuşturuyor. Son 3 ayda 2430 vatandaşın talepleri kayıt altına alındı ve bunların 2122’si çözüme ulaştırıldı.

Sindirgi Belediyesi Cozum Masasi Ile Hizmet Kalitesini Artiriyor 3

Çözüm Masasında Çözüme Kavuşacak Şikayetleri Dinliyorlar

Çözüm Masası personeli, vatandaşlarla birebir iletişim kurarak hem bilgi alma, şikayet ve talep başvurusu gibi hizmetlerde yardımcı oluyor hem de sorunlarının çözümünde yol gösterici oluyor. Belediyeye gelen vatandaşlar, güler yüzlü hizmet anlayışıyla karşılanarak, sorunlarının çözüme kavuşmasının mutluluğuyla ayrılıyor.

Çözüm Masasında Sorunlara Çözüm Arıyorlar
Belediyede Çözüm Masası

Talep ve Şikayetleri Dinliyor

Çözüm Masası, vatandaşların ilk muhatap olduğu birim olarak, talep ve şikayetleri ilgili birimlere ileterek sorunların yerinde çözümünü sağlıyor. 0266 516 11 24 numaralı telefon ve 0532 166 11 24 numaralı WhatsApp ihbar hattı aracılığıyla da hizmet veriyor.

Sindirgi Belediyesi Cozum Masasi Ile Hizmet Kalitesini Artiriyor 1

Başkan Sak: “Hizmet Ağını Genişlettik”

Sındırgı Belediye Başkanı Sak, geniş bir hizmet ağıyla merkezden kırsala kadar hizmet verdiklerini belirtti. “Çözüm Masası ile vatandaşlarımıza daha hızlı ve birebir çözüm odaklı hizmet sağlıyoruz. 3 ay gibi kısa bir sürede binlerce talep gerçekleştirildi.

Gerçekleşmeyen Talepler Vardı…

Gerçekleştirilemeyen uzun süreçli taleplerin de hızlı bir şekilde çözüme ulaşması için çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Talep, öneri ve şikayetlerinizi hiç çekinmeden Çözüm Merkezimiz vasıtasıyla bizlere iletebilirsiniz. Halkımız mutlu olunca biz daha mutlu oluyoruz.” dedi.

Sindirgi Belediyesi Cozum Masasi Ile Hizmet Kalitesini Artiriyor 2

Başkan Sak “Çözüm Olacağız”

Başkan Sak, her vatandaşın talebine çözüm odaklı yaklaştıklarını vurgulayarak, “İlçemizin her noktasına eşit ve adaletli şekilde hizmet ediyoruz.

Bulunduğumuz makamlar halka hizmet etmek için bir araç. Birlik ve beraberlik içerisinde meclis üyelerimiz, personelimiz, muhtarlarımız ve halkımızla ortak akıl ile ilçemizin sorunlarına odaklanıyoruz.

Mahallelerde Çözüm Arayışı Sürüyor

Az laf çok iş prensibi ile birlikte yöneteceğiz. 3 aylık zaman diliminde dokunmadığımız mahallemiz kalmadı. Bu makamlar vatandaşın bizlere verdiği bir emanettir. Bu emanete de en güzel şekilde sahip çıkacağız.” şeklinde konuştu.

Sındırgı’da Başarı Kahvaltısı

Bülten

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu