Balıkesir Merhaba Gazetesi

Araçlara 70 Bin 45 TL İdari Para Cezası !

Araçlara 70 Bin 45 TL İdari Para Cezası !
27 Ağustos 2022 - 10:29

Araçlara 70 Bin 45 TL İdari Para Cezası !

 

Balıkesir’de jandarma il genelinde asayiş ve trafik uygulaması yaptı. Asayiş uygulamasında çeşitli suçlardan aranan 33 şahıs yakalanırken, yapılan trafik uygulamasında bin 840 araç kontrol edildi.

 

BALIKESİR’DE 26 MUHTELİF ARAÇ TRAFİKTEN MEN EDİLDİ

Yapılan Trafik çalışmalarında 26 muhtelif araç trafikten men edilirken, toplam 70 bin 45 TL idari para cezası uygulandı. Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri genel güvenliği ve asayişi sağlamak amacıyla Altıeylül, Ayvalık, Burhaniye, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, İvrindi, Karesi, Kepsut, Marmara, Sındırgı ve Susurluk ilçelerinde çalışmalar yapıldı.

840 TARIM ARACI 26 TRAKTÖR,OTOBÜS VE MOTOSİKLET MEN EDİLDİ

Yapılan yol aramalarında; çeşitli suçlardan aranan 33 şahıs yakalandı. 2 adet av tüfeği, 3 adet tabanca, 14 adet tabanca fişeği, 1 adet kurusıkı tabanca ve 1 adet bıçak ele geçirdi. Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı Trafik Timlerince, “Tarım İşçilerini Taşıyan Araç ve Sürücüler ile Tarım Araçları ve Traktör Sürücüleri Denetimi”, “Motosiklet Denetimi” ve “Şehiriçi Yolcu Taşıyan Araçlar ve Sürücülere Yönelik Özel Trafik Denetim” yapıldı. Yapılan denetimlerde bin 840 adet tarım aracı, servis, otobüs ve motosiklet sürücülerine 70 bin 45 lira ceza uygulanırken, 26 traktör, otobüs ve motosiklet trafikten men edildi.İHA

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.