Balıkesir Son Dakika HaberleriGündem

Aranan 159 Şahıs Balıkesir’de Yakalandı

Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, şehir güvenliğini sağlamak için geçtiğimiz hafta bir çok operasyon gerçekleştirdi.

Aranan 159 Şahıs Balıkesir’de Yakalandı

Balikesirde Asayis Operasyonu 1
Aranan 159 Şahıs Balıkesir’De Yakalandı

Polis Ekipleri, 159 Aranan Şahsı Yakaladı

Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, geçtiğimiz hafta içerisinde asayiş mesaisinde operasyonlar gerçekleştirdi. Şehir genelinde suçların azaltılması ve suçluların yakalanması için yapılan operasyonlarda, 159 aranan şahıs polis tarafından yakalandı. Bu çerçevede, kaçakçılık ve uyuşturucu suçlarından da 12 şahıs tutuklandı.

Trafik Denetimlerinde Sıkı Takip

Balıkesir Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, trafik güvenliğini sağlamak amacıyla hafta boyunca yoğun denetimler gerçekleştirdi. Toplamda 20 bin 178 aracın denetlendiği operasyonlarda, 3 bin 895 araç ve sürücüye 9 milyon 4 bin 77 TL tutarında para cezası uygulandı. Ayrıca, 319 araç trafikten men edildi.

Kaçakçılık ve Uyuşturucuyla Mücadelede Kararlılık

Balıkesir KOM ve Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, kaçakçılık ve uyuşturucuyla mücadele kapsamında önemli operasyonlara imza attı. 14 kaçakçılık olayına müdahale edilirken, 28 şüpheliye işlem yapıldı ve 6 kişi tutuklandı. Aynı dönemde gerçekleştirilen narkotik operasyonlarında ise, 82 şüpheliye işlem yapıldı ve 6 kişi uyuşturucu suçlarından tutuklandı.

Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadelede Yakalananlar

Balıkesir Göçmen Kaçakçılığı ile Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğü birimi, düzensiz göçmenleri yakalamak için çalışmalarını sürdürdü. İl genelinde toplamda 74 düzensiz göçmen yakalanırken, yapılan sorgulamalarda 16 yabancı şahıs da polis tarafından yakalandı.

Okul Servisleri ve Motosikletler de Denetlendi

Polis ekipleri, şehir genelinde trafik güvenliğini sağlamak için önemli denetimler gerçekleştirdi. 9 okul servis aracı ve bin 236 motosiklet de dahil olmak üzere toplamda 20 bin 178 araç denetlendi. Bu denetimler sonucunda, 319 araç trafikten men edildi.

Haber: Bülten

Aranan 159 Şahıs Balıkesir’de Yakalandı

Balıkesir’de 670 Bin Boş Makaron Ele Geçti

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu